Son Dakika Haberleri: Lokma Kuyruğunda Bekleyen Kadın Turistler, Cüzdanlarını Hırsızlara Kaptırdı

Lokma Kuyruğunda Bekleyen Kadın Turistler, Cüzdanlarını Hırsızlara Kaptırdı

10 ay önce

Aydın'da cami önünde hayır için dağıtılan lokmadan almak için kuyruğa giren Alman uyruklu iki kadın turist, şalvarlı hırsızlara cüzdanlarını kaptırdı.

Aydın'da hayır için dağıtılan lokmadan almak için sıraya giren iki turist, cüzdanları çalınınca polise başvurdu.

SIRADA BEKLERKEN CÜZDANLARINI KAPTIRDILAR

Ziyaret ve gezi amacıyla Türkiye'ye gelen Alman uyruklu iki kadın turist, Efeler ilçe merkezi Beycami önündeki lokma hayrından faydalanmak için sıraya girdi. Lokma sırası bekledikleri sırada çantalarındaki cüzdanın çalındığını fark eden kadınlar, çevredekilerin de yardımı ile polisi arayarak şikayetçi oldu.


ŞALVARLI HIRSIZLARI ARAMAYA KOYULDULAR

Lokma hayrının yapıldığı alana gelen polis ekipleri, turistlerin ifadeleri doğrultusunda şalvarlı olduğu belirlenen iki hırsızlık şüphelisini yakalamak için çalışma başlattı.

GÜVENLİK KAMERALARI İNCELEMEYE ALINDI

Bir anda neye uğradıklarını şaşıran kadın turistler cüzdanlarını çalan kişi ya da kişilerden şikayetçi olurken, polis bölgedeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Turistlerin ifadeleri doğrultusunda eşkalleri belirlenen iki kadın hırsızın yakalanması için çalışma başlatıldı.


YORUMLAR


Halk Otobüsünde Yaşlılara Yer Veren Genci Darp Ettiler! O Anlar Anbean Kaydedildi Nusr-Et'in Kapalıçarşı'ya Astığı Tepki Çeken Tabela Belediye Tarafından İndirildi

İYİ Parti'nin Basın Toplantısında Skandal! Çıray'ın Gafını, Türkkan Düzeltti