Hırsızlık şüphelisini yakalayan esnaf, "Utanmıyor musun" diyerek şüpheliye tokat attı - Son Dakika

Hırsızlık şüphelisini yakalayan esnaf, "Utanmıyor musun" diyerek şüpheliye tokat attı

28.09.2020 15:53

Denizli'de bir iş yerinden cep telefonu çalıp, kaçmaya çalışan şüpheli, çevredeki esnaf tarafından yakalandı. Bir esnafın "Utanmıyor musun" diyerek tokat attığı şüpheli, gelen polislere teslim edildi.

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde, bir şahıs, girdiğiiş yerinden cep telefonunu çalıp kaçmaya çalıştı. Telefonu çalınan kadının peşinden koşmasıyla birlikte harekete geçen çevredeki esnaf, hırsızı yakalayarak cep telefonunu geri aldı. Olay sonrasında hırsızı yakalayan esnaflardan birinin"Utanmıyor musun" diyerek hırsıza tokat attığı anlar kameraya yansıdı.

Saraylar Mahallesi 498 Sokak'taki bir iş yerinden, bir kadına ait cep telefonu çalındı. Cep telefonunu çalındığını fark eden kadın, iş yerinden hızla çıkan şüpheli Sefa K.'nin peşinden koşmaya başladı. Durumu fark eden çevredeki esnaf, koşarak kaçmaya çalışan Sefa K.'yi yaklaşık 500 metre ileride yakaladı. Yaşadığı panik nedeniyle gözyaşı döken kadın, şüpheliden geri aldığı cep telefonu ile polisi arayıp, durumu bildirdi.

Hırsızlık şüphelisini yakalayan esnaf tokat attı

''UTANMIYOR MUSUN?'' DEDİ VE TOKAT ATTI

Şüpheli Sefa K.'yi yakalayanlar, yeniden kaçmaması için kollarından tutarken, bir esnaf şüpheliye, "Utanmıyor musun" diyerek tokat attı. O anlarda çevredeki bir kişi tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Şüpheli Sefa K., daha sonra gelen polislere teslim edildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. Yaşananlar, çevredeki bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından anbean görüntülendi.

Hırsızlık şüphelisini yakalayan esnaf tokat attı
Hırsızlık şüphelisini yakalayan esnaf, Utanmıyor musun diyerek şüpheliye tokat attı
Hırsızlık şüphelisini yakalayan esnaf, Utanmıyor musun diyerek şüpheliye tokat attı

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Hırsızlık şüphelisini yakalayan esnaf, 'Utanmıyor musun' diyerek şüpheliye tokat attı - Son Dakika

YORUMLAR (27)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı TBMM Başkanı Şentop Ermenistan'ın ambargo söylemini değerlendirdi: Fıkra olarak anlatılacak bir şeydir Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Hazine, iki tahvil ihalesinde 4,8 milyar lira borçlanmaya gitti Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıl sonra Zengilan şehrini işgalden kurtardı