Hollanda'dan Pepe için ilginç sözler - Son Dakika

Hollanda'dan Pepe için ilginç sözler

03.10.2019 16:31
Hollanda'dan Pepe için ilginç sözler, System.String[]

Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Porto'ya transfer olan Pepe hakkında Hollanda'dan ilginç açıklamalar geldi.

Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Porto'ya transfer olan Pepe hakkında Hollanda'dan ilginç açıklamalar geldi.

Portekizli futbolcunun Maritimo yıllarında teknik direktörlüğü yapan Mitchell van der Gaag, "İnsanlar, Pepe'yi biraz çılgın buluyor. Aslında hiç öyle değil. Onunla en son Beşiktaş'ta oynarken konuşmuştum. Yanında bir takım arkadaşı vardı. Telefonda baya muhabbet ettik, çok iyi bir insan." ifadelerini kullandı.

"SAHA İÇİNDE DEĞİŞİME UĞRUYOR"

Pepe gibi bir dönem Türkiye'de forma giyen bir başka futbolcu Royston Drenthe ise Pepe hakkında "Bazen soyunma odasında kötü bir atmosfer olur. Pepe, her zaman bu atmosferi yumuşatırdı. Bunu yapmak kolay değildir. Onun çok iyi bir kalbi var. Saha içinde değişime uğruyor. İnanın bana dışarıda çok sakin bir insandır." diye konuştu.

Hollanda'dan Pepe için ilginç sözler

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Spor Hollanda'dan Pepe için ilginç sözler - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'da kan donduran olay! Çöpten yeni doğmuş bebeğin cansız bedeni çıktı Son Dakika: Araç sahiplerine kötü haber! Motorine 28 kuruş zam Borsa İstanbul'un yüzde 10'u Katarlılara devredildi Altının kilogramı 460 bin liraya geriledi Son Dakika: Türkiye ile Katar arasında 300 milyon dolarlık işbirliği anlaşması İngiltere'de sinir krizi geçiren müşteri marketi birbirine kattı Antalya'da sokakta yunus polisi üniforması ve teçhizatı yakan şüpheli aranıyor Danimarka'da itlaf edilen vizonlar toprağın altından yüzeye yükseldi