Ie 7'ye Büyük Darbe! - Son Dakika

Ie 7'ye Büyük Darbe!

02.01.2012 20:00
Ie 7'ye Büyük Darbe!

Eğer hala Internet Explorer 7 kullanıyorsanız, bu dev sitenin yeni özelliğini asla göremeyeceksiniz!

Facebook'un Zaman Tüneli'ne geçmesiyle birlikte tüm kullanıcılar artık Facebook'un bu yeni fonksiyonundan faydalanabiliyor. Ancak Internet Explorer 7 kullanmakta halen ısrar ediyorsanız size kötü bir haberimiz var.

The Sociable'ın paylaştığı son rapora göre IE7 kullanıcıları, Facebook'un Zaman Tüneli özelliğini kullanamıyor veya bu özelliği göremiyor. Aksine, IE7 kullanıcıları, Zaman Tüneli'ini kullanan bir Facebook kullanıcısının eski profilini görüntüleyebiliyor.

Elbette bu durum Microsoft'un aleyhine değil. Zira yazılım devi zaten kullanıcısını en yeni tarayıcısını kullandırmaya yönlendiriyor ve IE7'den bu şekilde vazgeçecek bir kullanıcı Microsoft'un da işine geliyor.

Kaynak: Chip.com.tr
YORUMLAR
500
Polonya, Ukrayna tahılı için AB'den tazminat alacak Polonya, Ukrayna tahılı için AB'den tazminat alacak Polonya, Ukrayna tahılı için AB'den tazminat alacak Polonya, Ukrayna tahılı için AB'den tazminat alacak Fransa'da Macron'a 'pislik' dediği iddia edilen kadın gözaltına alındı Fransa'da Macron'a 'pislik' dediği iddia edilen kadın gözaltına alındı

Son Dakika Teknoloji Ie 7'ye Büyük Darbe! - Son Dakika


Advertisement