İkiz güreşçiler başpehlivanlık için el bağladı - Son Dakika

İkiz güreşçiler başpehlivanlık için el bağladı

22.06.2019 23:15

- İkiz güreşçiler başpehlivanlık için el bağladıBURSA - Bu yıl 14.'sü düzenlenen Yalıntaş Yağlı Güreşleri'nin finali sürpriz bir eşleşmeye sahne oldu.

- İkiz güreşçiler başpehlivanlık için el bağladı

BURSA - Bu yıl 14.'sü düzenlenen Yalıntaş Yağlı Güreşleri'nin finali sürpriz bir eşleşmeye sahne oldu. Antalyalı tek yumurta ikizleri güreşçiler İsmail ve Turan Balaban, tüm rakiplerini yenerek finale kaldılar.

Yalıntaş Yağlı Güreşleri'nde ikiz güreşçiler İsmail ve Turan Balaban birbirlerine rakip oldu. Güreşçilerin başpehlivanlık unvanı için karşı karşıya geldiği son müsabaka kıran kırana geçti.

2013 ve 2017 yılında tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivan unvanını alan 'sarı fırtına' lakaplı İsmail Balaban, iki yıl aradan sonra bu kez ikizini yenerek zafere ulaştı.

Kırkpınar hakemlerinden Hakan Oran'ın yönettiği son karşılaşmada, İsmail Balaban, ikizi Turan Balaban'ın sırtını yere getirerek 14. Yalıntaş Yağlı Güreşleri'nin başpehlivanı oldu. Başpehlivan Balaban'a şampiyonluk madalyasını Belediye Başkanı Mehmet Kanar verdi.

İkiz güreşçiler başpehlivanlık için el bağladı
İkiz güreşçiler başpehlivanlık için el bağladı
İkiz güreşçiler başpehlivanlık için el bağladı
İkiz güreşçiler başpehlivanlık için el bağladı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor İkiz güreşçiler başpehlivanlık için el bağladı - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Messi ile kriz yaşayan Barcelona Başkanı Bartomeu istifa etti Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Putin telefonda görüştü! Dağlık Karabağ'daki son durum ele alındı Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Freni patlayan araç uçuruma yuvarlandı! 1 kişi hayatını kaybetti MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar