İlker Kaleli, Piyano Performansıyla Büyüledi - Son Dakika

İlker Kaleli, Piyano Performansıyla Büyüledi

25.02.2019 16:28

Poyraz Karayel dizisindeki performansıyla gönüllere taht kuran İlker Kaleli, müzikteki yeteneğiyle büyülemeye devam ediyor.

Oyunculuğunun yanı sıra daha önce söylediği şarkılarla ve gitar çalarak müzik yeteneğini gösteren İlker Kaleli, şimdi de piyano performansıyla gündemde.

HAYRANLARI TARAFINDAN BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Oyuncu, Bach'ın bir eserini yorumladığı piyano videosunu önceki akşam Instagram hesabından paylaştı. Video, İlker Kaleli hayranları tarafından büyük ilgi gördü.

MÜZİK TUTKUSUNU HİÇ BIRAKMADI

İlker Kaleli dünyanın en prestijli konservatuarlarından 'London Academy of Music and Dramatic Art'ta aldığı oyunculuk eğitiminin yanı sıra müziğe çocukluk yıllarından itibaren hep önemli bir yer açtı.

İlker Kaleli, Piyano Performansıyla Büyüledi

Son Dakika Magazin İlker Kaleli, Piyano Performansıyla Büyüledi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (5)
  • lopturşambır kullanan adam: eskiden benim bir flüdüm vardı çalardım ilerde büyük bir sanatçı olacağım derdim. herkes kendi gönlünün ekmeğini yer çünkü önemli olan insanın içindeki sırlar dünyasından çıkıp offfff sırf yorum yapayım beğeni alayım diye yazdığım bu edebi eser tam bir çöplüğe dönüşmeye başladı kalın sağlıcakla admin paylaşta beğeneyim Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sivasspor, öne geçtiği maçta Maccabi Tel Aviv'e 2-1 yenildi Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Donald Trump'ın kampanya hesabı hacklendi, 2,3 milyon dolar çalındı Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim İstanbul'da vatandaşlar 19.23'te hep bir ağızdan İstiklal Marşı'nı okudu İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı Cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki çocuk, doğum yaptı