Son Dakika Haberleri: Hastaneden Taburcu Edilmek İstenen Genç İntihara Kalkıştı

Hastaneden Taburcu Edilmek İstenen Genç İntihara Kalkıştı

10 ay önce

Trabzon'da madde bağımlılığı tedavisi gören bir genç, taburcu edilmek istendiği için kaldığı odanın demir parmaklıklarını aralayarak çıktığı hastane çatısında intihar girişiminde bulundu.

 Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde madde bağımlılığı tedavisi gören bir genç, taburcu edilmek istenmesine tepki göstermek için çıktığı hastane çatısında polis ve hastane görevlileri tarafından ikna edilerek çatıdan indirildi.

DEMİR PARMAKLIKLARI ELİYLE ARALAYARAK ÇATIYA ÇIKTI

Edinilen bilgiye göre, Trabzon'da bir süredir askerlik görevini yapan Onur T. madde bağımlılığı ve psikolojik sorunları nedeniyle Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi ve Eğitim Merkezi'nde tedavi altına alındı. Hastanede 3 gündür tedavi gören Onur T. doktorları tarafından taburcu edilmek istenmesine tepki göstererek kaldığı odanın penceresindeki demir parmaklıklarını eliyle aralayarak buradan binanın çatısına geçerek intihara kalkıştı.

TEDAVİSİNE DEVAM EDİLECEK

Taburcu olmak istemediğini söyleyen Onur T.'nin intihar girişimi sonrası itfaiye ekipleri bina önündeki alana şişme yatak açarken, polis ekipleri ve hastane görevlileri de ikna için çatıya çıktı. Genç, bir müddet sonra ikna edilerek çatıdan indirilirken, tedavisine aynı merkezde devam edileceği öğrenildi.YORUMLAR
Çin S-400'ler Zarar Görünce Rusya'ya Geri Gönderdi Afrin Operasyonu Fiilen Başladı! Jetler PYD Hedeflerini Bombalıyor, ÖSO Afrin'e İlerlemeye Başladı
Afrin Operasyonu Sonrası Türkiye-Rusya-ABD Arasında Diplomasi Trafiği