Irak'ın Halepçe kentinde 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi - Son Dakika

Irak'ın Halepçe kentinde 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi

16.03.2023 22:29
Irak'ın Halepçe kentinde 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Bugün öğlen saatlerinde İran'da meydana gelen 5.3'lük depremin ardından bu kez de Irak sallandı. Irak'ın Halepçe kenti saat 21.32'de 5.1 ile sarsıldı. Yerel medyada çıkan haberlerde sarsıntının çevre kentlerde de hissedildiği belirtildi.

Irak'ın Halepçe kentinde 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
ABD Jeoloji Araştırmaları Kurumunun (USGS) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Halepçe'nin 6 kilometre kuzeydoğusunda, saat 21.32'de gerçekleşen 5,1 büyüklüğündeki deprem yerin 10 kilometre derinliğinde yaşandı.
Yerel medyada çıkan haberlerde sarsıntının çevre kentlerde de hissedildiği belirtildi.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Işid'in İstanbul'da Yakalanan Üst Düzey Yöneticisi Sumaidai: 'Lider Olabilecek Kimse Kalmadığı İçin Örgüt Beni Lider Olarak Açıklamış Olabilir' Işid'in İstanbul'da Yakalanan Üst Düzey Yöneticisi Sumaidai: 'Lider Olabilecek Kimse Kalmadığı İçin Örgüt Beni Lider Olarak Açıklamış Olabilir' ABD İşgalinden 20 Yıl Sonra Iraklı Mağdurların Travmaları Hala Sürüyor ABD İşgalinden 20 Yıl Sonra Iraklı Mağdurların Travmaları Hala Sürüyor Iraklılar, ABD Askerlerinin Gerçekleştirdiği Hadisa Katliamını Acı ve Öfkeyle Hatırlıyor Iraklılar, ABD Askerlerinin Gerçekleştirdiği Hadisa Katliamını Acı ve Öfkeyle Hatırlıyor

Son Dakika Güncel Irak'ın Halepçe kentinde 5,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi - Son Dakika


Advertisement