İrem Derici'den özel ilişki çıkışı: Flört sadece karşı cinsle yaşanmaz - Son Dakika

İrem Derici'den özel ilişki çıkışı: Flört sadece karşı cinsle yaşanmaz

Yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen İrem Derici, özel hayatıyla ilgili konuşurken "Flört sadece karşı cinsle yaşanmaz" diyerek adından söz ettirdi.

Karantina döneminde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla kendisinden söz ettiren İrem Derici, Demet Akalın ve Alişan'ın ilk bölümüyle ekrana gelen Sabah Sabah isimli programa konuk oldu. Dobralığıyla tanınan Derici, aşk hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulundu.

"BEN FLÖRTTEN BESLENİYORUM"

Canlı yayına çıktıktan sonra kendisiyle ilgili bir röportajı yayına verilen Derici, muhabirin 'Flörtöz biri misiniz?' sorusuna "Mutfak eşyası olsaydım fritöz olurdum sırf telaffuzu kulağa flörtöz kelimesini çağırıştırıyor diye… Ben flörtten besleniyorum, hoşuma gidiyor heyecan… flörtöz insanlar tatlıdır" cevabını verdi.

İrem Derici'den özel ilişki çıkışı: Flört sadece karşı cinsle yaşanmaz

"FLÖRT SADECE KARŞI CİNSLE YAŞANMAZ"

Yaşadığı aşklarda çevrenin kendisine ne diyeceğine pek de aldırmadığını söyleyen Derici, "İnsanlara iltifat etmeyi severim, yoldan geçen güzel bir kadına da iltifat etmeyi severim o yüzden flört sadece karşı cinsle yaşanacak bir şey değil" şeklinde konuştu.

Hayranıyla ilişki yaşama konusuna soğuk olmadığını söyleyen Derici, "Her ilişki biriciktir ve tabii ki bir hayranımla ilişki yaşayabilirim" ifadelerini kullandı.

İrem Derici'den özel ilişki çıkışı: Flört sadece karşı cinsle yaşanmaz

Haber Yayın Tarihi: 10.08.2020 15:56

Son Dakika Magazin İrem Derici'den özel ilişki çıkışı: Flört sadece karşı cinsle yaşanmaz - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (34)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Park halindeki otomobile çarpan motosikletteki 5 aylık hamile kadın hayatını kaybetti Son Dakika: Niğde'de 5.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi Başakşehir maçından sonra Fatih Terim'den transfer açıklaması: Benim gidişimden para gelecekse ben de giderim Eski Sinop Belediye Başkanı Zeki Yılmazer, tartıştığı kişiyi vurdu Trump'a zehirli paketin Kanada'dan gönderildiği tespit edildi Songül Karlı, "Hep bir yerlerin konuşuluyor" diyen oğluyla çekildiği fotoğrafını paylaştı Annie Kilner'ın, Kyle Walker'la ayrı oldukları sürede 20 yaşında biriyle ilişki yaşadığı ortaya çıktı Yoldan geçenlerin güreş yaptığını sandığı iki kişinin kavga ettiği ortaya çıktı