İş Sanat, bayrama özel konserleri sanatseverlerle buluşturacak - Son Dakika

İş Sanat, bayrama özel konserleri sanatseverlerle buluşturacak

22.05.2020 16:23
İş Sanat, bayrama özel konserleri sanatseverlerle buluşturacak

İş Sanat, Ramazan Bayramı için hazırlanan konser programını sosyal medya hesaplarından sanatseverlerin beğenisine sunacak.

İş Sanat, Ramazan Bayramı için hazırlanan konser programını sosyal medya hesaplarından sanatseverlerin beğenisine sunacak.

İş Sanat'tan yapılan açıklamaya göre, yerli ve yabancı birçok sanatçının evlerinden kaydettikleri konserleriyle salgın süresi boyunca sanatseverlerin evlerine konuk olan İş Sanat, bayramda da yıldız isimleri sosyal medya hesaplarında takipçileriyle buluşturacak.

Bayramın birinci günü arabesk ve fantezi müziğin öncülerinden Ümit Besen, ikinci günü çağdaş halk müziği gruplarından Kardeş Türküler, üçüncü günü ise modern Türk müziğinin başarılı temsilcilerinden Dilek Türkan ve Derya Türkan evlerinden İş Sanat için özel olarak yaptıkları kayıtlarıyla dinleyicilerle birlikte olacak.

Bayrama neşe katacak bu konserler İş Sanat'ın sosyal medya hesapları Instagram, Facebook ve Twitter üzerinden takip edilebilecek.

YORUMLAR
500
Evlat Nöbeti Çalıştayı Bildirgesi: 'Dünyada ilk defa kadın hareketlerinden biri terörizme karşı direnç gösterdi ve başarılı oldu' Evlat Nöbeti Çalıştayı Bildirgesi: 'Dünyada ilk defa kadın hareketlerinden biri terörizme karşı direnç gösterdi ve başarılı oldu' Ebru Yaşar'ın Orman Projesinin Yarısı Bitti Ebru Yaşar'ın Orman Projesinin Yarısı Bitti 'Evlat Nöbeti Çalıştayı'nın sonuç bildirgesi Diyarbakır'da okundu 'Evlat Nöbeti Çalıştayı'nın sonuç bildirgesi Diyarbakır'da okundu
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İş Sanat, bayrama özel konserleri sanatseverlerle buluşturacak - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement