İscehisar'dan Kısa Kısa - Son Dakika

İscehisar'dan Kısa Kısa

17.06.2016 16:20
İscehisar'dan Kısa Kısa, System.String[]

Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde, yaz aylarında içme suyu yeterli gelmediğinden, takviye olarak 2 su kuyusu açılmasına Yukarıöz mevkiinde başlandı.

Afyonkarahisar'ın İscehisar ilçesinde, yaz aylarında içme suyu yeterli gelmediğinden, takviye olarak 2 su kuyusu açılmasına Yukarıöz mevkiinde başlandı.

İscehisar Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yaz aylarında ilçede su tüketimi her yerde olduğu gibi artmakta olup, vatandaşları mağdur etmemek için çalışmaları su kuyularını artırarak devam ettiklerini söyledi.

Çibik, "Bu kuyulardan saniyede 110 litre su alarak içme suyu şebekesine aktaracağız." dedi.

Okullarda karne heyecanı

İscehisar İmam Hatip Ortaokulu'nda 2015-2016 eğitim öğretim yılı karne dağıtım töreni düzenlendi.

Törene, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, İl Genel Meclis Üyesi Selçuk Çirkin, İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Serdar Sarı, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Törende Çibik, karne alacak öğrencileri tebrik ederek dereceye giren öğrencilere hediyelerini takdim etti.

Okuldaki dersler ve sosyal alandaki başarı grafiği yüksek öğrenciler de yarım, çeyrek ve gram altın ile ödüllendirildi.

Erkeklerde Veli İzmir, İbrahim Özkara, Soner Can Özsarı, kızlarda Emine Demir, İrem Sultan Çirkin ve İnci Çakmak altın ile ödüllendirildi.

Çibik, "Karne heyecanını yaşadığınız bugün sizler için sevindirici ve arkadaşlarınızdan ayrıldığınız için üzücü olabilir, tatili en iyi şekilde değerlendireceğinize inanıyorum. Hep ileriye dönük çalışmalarınız olsun. Hepinize iyi tatiller dilerim." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İscehisar'dan Kısa Kısa - Son Dakika


Son Dakika

Ölen eşinin cenazesiyle sabaha kadar uyudu! Polis ölümü şüpheli buldu Ölen eşinin cenazesiyle sabaha kadar uyudu! Polis ölümü şüpheli buldu Beş kuruş para harcamadan iş kurabilirsiniz! Uzman isim yol haritasını gösterdi Beş kuruş para harcamadan iş kurabilirsiniz! Uzman isim yol haritasını gösterdi TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok 22 ayrı adrese kumar baskını yapıldı! Uyuyor numarası yapan vatandaş ise cezadan kaçamadı 22 ayrı adrese kumar baskını yapıldı! Uyuyor numarası yapan vatandaş ise cezadan kaçamadı "İmamoğlu'nu ben şikayet ettim" diyen Tokatspor Kulübü Başkanı'nı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Dairesi Başkanlığı yalanladı Prof. Dr. İsmail Cinel: 2. doz aşı olanlar, yoğun bakımlara daha az düşüyor Prof. Dr. İsmail Cinel: 2. doz aşı olanlar, yoğun bakımlara daha az düşüyor Mezarlıkta kazı kavgası: 20 işçi birbirine girdi Mezarlıkta kazı kavgası: 20 işçi birbirine girdi Mahalleli, mezarlığa dadanan köpek sürüsü yüzünden kabus yaşıyor Mahalleli, mezarlığa dadanan köpek sürüsü yüzünden kabus yaşıyor
Advertisement