Son Dakika Haberleri: İspanya'da Şikeden 24 Kişi Gözaltına Alındı

İspanya'da Şikeden 24 Kişi Gözaltına Alındı

8 ay önce

İspanya'da düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda üçüncü ve dördüncü kademe liglerde şike yaptıkları iddiasıyla 24 kişi gözaltına alındı.

İspanya'da Şikeden 24 Kişi Gözaltına Alındı, System.String[]

İspanya'da düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda üçüncü (Segunda B) ve dördüncü (Tercera) kademe liglerde şike yaptıkları iddiasıyla 24 kişi gözaltına alındı.

İspanya resmi haber ajansı EFE'nin haberine göre, ulusal polis ve Europol iş birliğiyle Barcelona, Albacete ve Badajoz kentlerinde sabah erken saatlerde eş zamanlı baskınlar yapıldı.

ÇİN BAHİS PİYASASI İÇİN ŞİKE YAPILDIĞI BELİRTİLİYOR

Operasyonlarda şu ana kadar 24 kişi gözaltına alınırken, liderliğini iki eski futbolcunun yürüttüğü şebekenin, üçüncü ve dördüncü kademe liglerdeki maçlarda Çin bahis piyasası için şike yaptığı belirtiliyor.

İsimleri açıklanmayan eski futbolcuların, maçlarda görev yapan oyuncuları penaltı veya korner yapmaya zorladığı ifade edildi.

İspanya'da Nisan 2017'de şike şüphesiyle 5 kişi hakkında soruşturma açılmış, 2016'da da 34 kişi tenis maçlarında şike yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınmıştı.


YORUMLAR


Eşinin Uygunsuz Anlarını Sosyal Medyadan Canlı Yayınlayan Kocanın 9 Yıl Hapsi İsteniyor Çin'den Trump'a Dev Misilleme! 60 Milyar Dolarlık Ek Tarife Uygulanacak

Son Dakika! 2 Askerimizi Şehit Eden 9 Terörist, Tutuklama Talebiyle Mahkemeye Sevk Edildi