Son Dakika Haberleri: İsrail Gazze Şeridi'ni Bombaladı

İsrail Gazze Şeridi'ni Bombaladı

7 gün önce

İsrail savaş uçakları bu sabah Gazze Şeridi’nde Filistin direniş mevzilerini bombaladı.

İsrail Gazze Şeridi'ni Bombaladı, System.String[]
İsrail savaş uçakları bu sabah Gazze Şeridi'nde Filistin direniş mevzilerini bombaladı. Filistin direnişçileri bombardımana roket atışlarıyla cevap verdi.

İsrail savaş uçaklarının, Gazze şeridinin merkezinde bulunan Bureyc mülteci kampının doğusundaki İsa Batran mevkisne en az 3 füze attığı bildirildi. Saldırıda Filistinli sivillere ait bazı evlerin camlarının kırıldığı, ancak herhangi bir can kaybına yol açmadığı belirtildi.

İsrail savaş uçakları ayrıca, Gazze Şeridi'nin güney kesiminde Sufa'da Filistinlilere ait tarım bölgelerini de bombaladı.

Filistin direniş güçleri, İsrail savaş uçaklarının saldırısına, birkaç dakika sonra Gazze şeridindeki İsrail yerleşim bölgelerine roket atışı yaparak cevap verdi. İsrail, Aşkelon sahili, Sufa ve Nahal Oz'e birkaç roket düştüğünü kabul etti.

Gazze Şeridi'ndeki Yahudi yerleşim bölgelerinde onlarca kez siren sesi duyulduğu kaydedildi. - GAZZE

YORUMLAR


İşsiz Adam, "İş Bul Çalış" Diyen Babasını Öldürdü, Araya Giren Annesini de Yaraladı Yem Karma Makinesine Düşen Çiftçi, Korkunç Şekilde Can Verdi

İstanbul'da Taksi Şoförü, UBER Sürücüsüne Sopayla Saldırdı! Olay Anı Kameralara Yansıdı Bahçelievler'de, Çekiçli Kuyumcu Hırsızı Sahte Altınları Çaldı! O Anlar Kamerada