İstanbul'da asker uğurlama terörü kamerada - Son Dakika

İstanbul'da asker uğurlama terörü kamerada

30 gün önce

Yeni bir celp döneminin gelmesiyle birlikte asker uğurlamak için trafiğe çıkan sayısı yine arttı ve yine tehlike dolu hareketler sergilendi. İstanbul Güngören'de çekilen görüntülerde de bu amaçla yola çıkan bir grup trafik kurallarını hiçe saydı.

İstanbul Güngören'de her celp döneminde olduğu gibi benzer görüntüler kaydedildi. Asker uğurlamak için motosiklet ve otomobillerle trafiğe çıkan grup, trafik kurallarını yok sayıp hem kendilerinin hem de diğer sürücü ve yayaların hayatlarını tehlikeye attı.

ALT GEÇİTTE TRAFİĞİ KESİP, ORTALIĞI DUMANA BOĞDULAR

İstanbul'da celp döneminin gelmesiyle birlikte asker uğurlamalarında yine istenmeyen görüntüler ortaya çıktı. Güngören'deki bir sokakta dün saat 21.00 sıralarında toplanan bir grup, yüksek sesli müzikle gürültü yaparak vatandaşlara rahatsızlık verdi. Grup ardından halay çekip konvoy halinde yola çıktı. Konvoy bir süre sonra ilçedeki alt geçitte durarak yolu trafiğe kapattı. Burada gruptakiler askere gidecek olan arkadaşlarını havaya fırlattı. O esnada gruptaki bazı magandalar patinaj çekerek ortalığı dumana boğdu.

YOLU TRAFİĞE KAPATIP PATİNAJ ÇEKTİLER

Bir süre trafiğin akışını durduran grup ardından yola devam ederek Eski Londra Asfaltı Caddesi üzerine geldi. Burada abartı egzoz kullanan bir maganda ardından tek tekerlek üzerinde giderek trafiği tehlikeye düşürdü. Kentte adeta terör estiren magandalar hem kendi hem de vatandaşların canını tehlikeye attı. Tozu dumana katan magandalar tüm bu yaptıklarını kaydedip bir de sosyal medyada paylaştı. İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, yol kapatıp trafiği tehlikeye sokan, çevreye rahatsızlık veren, trafikte abartı egzoz kullanan ve patinaj çeken o magandaları yakalamak için çalışma başlattı.

İstanbul'da asker uğurlama terörü kameradaSon Dakika

Hatay'da balık tutan adam, yıldırım çarpması sonucu öldü
ABD'li doktorlar, koronavirüsün yeni bir belirtisini daha tespit etti İtalya'da koronavirüsten ölenlere ilişkin rapor hazırlandı! İşte en çok görülen hastalıklar