Son Dakika Haberleri: İstanbul'da otobüs şoförü ile yolcu birbirine girdi

İstanbul'da otobüs şoförü ile yolcu birbirine girdi

22 gün önce

İstanbul'da cadde üzerinde seferini yapan otobüs şoförü ile yolcu arasında kavga çıktı. Yaşanan kavga, bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

İstanbul'un Fatih ilçesinde meydana gelen olayda, cadde üzerinde seferini yapan halk otobüsü şoförü ile yolcu arasında henüz bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Ortalığın bir anda karıştığı küfür, tehdit ve hakaretlerin havada uçuştuğu kavga cep telefonu kamerasına yansıdı.

"HEM PARA VERMİYORSUN HEM DE KONUŞUYORSUN"

Olay, önceki gün saat 15.00 sıralarında Fatih Atikali Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, cadde üzerinde seferini yapan bir otobüsün şoförü Yavuz Selim durağına geldiği sırada durarak yolcu almak istedi. O esnada iddiaya göre otobüsü şoförü ile şikayetçi bir yolcu arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Otobüs şoförü yüksek sesle bağıran yolcuya, "istediğin yere telefon aç" derken yolcu ise, "hep böyle yapıyorsun" diyerek karşılık verdi. Tansiyonun iyice yükseldiği olayda otobüs şoförü yolcuya, "in aşağıya" dedi. Yolcunun, "inmiyorum ne yapacaksın?" demesi üzerine adeta çıldıran şoför, "Sen para veriyor musun, bedava biniyorsun. Bedavacı hem para vermiyorsun hem de konuşuyorsun" dedi.

"GİT ÇAĞIR POLİSİ, YETER ARTIK YETER"

Tartışma sürdüğü esnada şoför, durakta bekleyenleri almadan birkaç metre ilerleyince yolcularda duruma tepki gösterdi. Aracı durdurarak ayağa kalkan şoför ile yolcu arasında daha da şiddetlenen kavgada şoför defalarca "git çağır polisi, yeter artık yeter" diyerek bağırdı. Bir süre sonra dışarıdaki bekleyen yolculara da, "ne oldu ağabey hayırdır?" diyen şoför ardından küfürleştiği yolcuyu almadan duraktan ayrıldı. Küfür, hakaret ve tehditlerin havada uçuştuğu o kavga bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

İstanbul'da otobüs şoförü ile yolcu birbirine girdi
Haber Yayın Tarihi: 23.10.2019 09:24 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Cinsel saldırıdan suçlanan genci, gizlice çektiği cinsel ilişki videosu kurtardı
22 yaşındaki kızı, cinsel ilişki esnasında boğarak öldürdü İzlandalılar Türkiye'deki karşılamadan çok memnun kaldı: Şımartıldık