İSTANBUL'DA TRAFİK YÜZDE 65'E ULAŞTI 1 - Son Dakika

İSTANBUL'DA TRAFİK YÜZDE 65'E ULAŞTI 1

29.04.2022 17:55

İSTANBUL'da Ramazan Bayramı öncesi cuma trafiği akşam saatlerinden itibaren etkisini göstermeye başladı.

İSTANBUL'da Ramazan Bayramı öncesi cuma trafiği akşam saatlerinden itibaren etkisini göstermeye başladı..

Akşam saatlerinde artmaya başlayan trafik yoğunluğu, sürücülerin, mesai bitiminin ardından yola çıkmasıyla birlikte etkisini artırdı. Yoğunluk, özellikle D-100 Karayolu gibi ana arterlerde etkili oluyor. İBB Trafik Yoğunluğu Haritası verilerine göre, yoğunluk, saat 17.45 itibarıyla yüzde 65 olarak ölçüldü.

YORUMLAR
500
En yeni Cuma mesajları neler? Kısa, ayetli ve anlamlı Cuma mesajları hangisi? En yeni Cuma mesajları neler? Kısa, ayetli ve anlamlı Cuma mesajları hangisi? Manalı cuma mesajları! En güzel cuma mesajları dualı: 2022 hayırlı cumalar mesajları ve en güzel resimli mesajlar Manalı cuma mesajları! En güzel cuma mesajları dualı: 2022 hayırlı cumalar mesajları ve en güzel resimli mesajlar Elektrik akımına kapılan yaşlı adam 6 günlük yaşam mücadelesini kaybetti Elektrik akımına kapılan yaşlı adam 6 günlük yaşam mücadelesini kaybetti
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İSTANBUL'DA TRAFİK YÜZDE 65'E ULAŞTI 1 - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement