İstanbul'dan Antalya'ya gelen 11 öğrenci Konyaaltı sahilinde çöp topladı - Son Dakika

İstanbul'dan Antalya'ya gelen 11 öğrenci Konyaaltı sahilinde çöp topladı

19.01.2022 10:07

İstanbul'dan Antalya'ya gelen 11 öğrenci Konyaaltı sahilinde çöp topladıANTALYA İstanbul'dan Antalya'ya gelerek bir dizi sosyal etkinlik içerisinde yer alan 11 öğrenci dünyaca ünlü Konyaaltı Sahilinde çöp topladı.

İstanbul'dan Antalya'ya gelen 11 öğrenci Konyaaltı sahilinde çöp topladı

ANTALYA İstanbul'dan Antalya'ya gelerek bir dizi sosyal etkinlik içerisinde yer alan 11 öğrenci dünyaca ünlü Konyaaltı Sahilinde çöp topladı. Sahilin temizliğine tam not veren gençler, çöp bulmakta zorlandıklarını belirtti.

İstanbul Kabataş Erkek Lisesi'nde okuyan 11 öğrenci Antalya'da gelerek bir dizi sosyal etkinlik içerisinde görev aldı. Okulun 9 ve 10'uncu sınıf öğrencileri önce Antalya'da portakal topladı, daha sonra ise fidan dikti. Son olarak ise dünyaca ünlü Konyaatlı Sahilinde çöp topladı. Sahile inerek yaklaşık 1 kilometre alanı tarayan gençler, sahilin temizliğine tam not vererek çöp bulmakta zorlandıklarını belirtti.

"Çevreye yararlı bir şey yaptığım için çok mutluyum"

Etkinlikte görev alan Beşir Akkuş, "Şuanda sahilde çöp topluyoruz. Daha önce de portakal toplayarak, fiden diktik. Anaokuluna giderek çocuklar ile ilgilendik. 11 kişi çöp topluyoruz. 1 kilometre alanı taradık" dedi. Zeynep Zeren Buturak, "Bugün sahip temizliği yapacağız. Temizlik bizim için önemli. Genel manada sahil çok temiz, çöp bulmakta zorlandık. Ben beğendim" dedi. Ayşe Şule Ercantürk ise, "Antalya'ya sosyal sorumluk projesi kapsamında geldik. Antalya'ya hep geliyoruz ama denize gelirdik. Bu tür yerleri görmek için gelmedik. Çevreye yararlı bir şey yaptığım için çok mutluyum" açıklamasını yaptı.

YORUMLAR
500
Son Dakika | Kamyonun çaya devrildiği kazada kayboldu, 4 gün sonra cansız bedeni bulundu Son Dakika | Kamyonun çaya devrildiği kazada kayboldu, 4 gün sonra cansız bedeni bulundu Kediye seslenme tartışmasında arkadaşını öldüren sanık: Kendimi korumak için ateş ettim Kediye seslenme tartışmasında arkadaşını öldüren sanık: Kendimi korumak için ateş ettim Antalya'da sahiller doldu Antalya'da sahiller doldu
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İstanbul'dan Antalya'ya gelen 11 öğrenci Konyaaltı sahilinde çöp topladı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement