İSTANBUL -SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NDA HAVA TRAFİĞİNİ DURDURAN "PUSH BACK" ARIZASI - Son Dakika

İSTANBUL -SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NDA HAVA TRAFİĞİNİ DURDURAN "PUSH BACK" ARIZASI

31.12.2022 21:04
İSTANBUL -SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NDA HAVA TRAFİĞİNİ DURDURAN "PUSH BACK" ARIZASI

İSTANBUL Sahiba Gökçen Havalimanı'nda park halindeki bir uçağı çeken push back (uçağı geri iten araç) aracının arızalanması nedeniyle uçuşlar kısa bir süreliğinde durduruldu.

İSTANBUL Sahiba Gökçen Havalimanı'nda park halindeki bir uçağı çeken push back (uçağı geri iten araç) aracının arızalanması nedeniyle uçuşlar kısa bir süreliğinde durduruldu. Sabiha Gökçen Havalimanı'na inişi planlanan 15 uçak ise İstanbul Havalimanı'na yönlendirildi.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda akşam saatlerinde yaşanan olayda, park halindeki bir uçağı başka bir yere çeken push back aracı arızalandı. Pistte kalan uçağın ve push back aracının çekilmesi için çalışma başlatıldı. Bu sırada havalimanına inişler bir süreliğine durduruldu. Sabiha Gökçen Havalimanı'na iniş yapması gereken 15 uçak, İstanbul Havalimanı'na yönlendirildi.

Yaklaşık bir saat süren çalışmanın ardından uçağın pistten çekilmesi sonrası hava trafiği normale döndü.


- İstanbul
Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Sahte 'Polis Haber TV' kimliğiyle yakalanan şüpheli polisi bile şaşırttı Sahte 'Polis Haber TV' kimliğiyle yakalanan şüpheli polisi bile şaşırttı Sabiha Gökçen, mezarı başında anıldı Sabiha Gökçen, mezarı başında anıldı

Son Dakika Güncel İSTANBUL -SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI'NDA HAVA TRAFİĞİNİ DURDURAN 'PUSH BACK' ARIZASI - Son Dakika


Advertisement