İstanbul Valisi Yerlikaya'dan kar uyarısı: Zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmayın - Son Dakika

İstanbul Valisi Yerlikaya'dan kar uyarısı: Zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmayın

07.02.2023 17:52

İstanbul'da pazartesi gününden itibaren etkisini gösteren kar ve yağmura ilişkin yeni açıklama geldi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, bugün saat 19.00'dan sonra ve yarın kuvvetli kar yağışı beklendiğini belirterek, vatandaşlara zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmamaları için uyarıda bulundu.

Şubat ayıyla birlikte yurt genelindeki hava sıcaklıkları hissedilir oranda düşerken, kar yağışı da etkisini göstermeye başladı. İstanbul'da da uzmanların uyardı kar yağmaya başladı.

İSTANBUL VALİSİ UYARDI

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya da, bugün saat 19.00'dan sonra ve yarın kuvvetli kar yağışı beklendiğini belirterek, vatandaşlara zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmamaları için uyarıda bulundu.

"ZORUNLU OLMADIKÇA TRAFİĞE ÇIKMAYIN"

Vali Yerlikaya sosyal medya paylaşımında, "Kıymetli hemşehrilerim, Meteoroloji Bölge Müdürlüğünün son paylaştığı verilere göre İstanbul'da bugün ve yarın yerel olarak kuvvetli kar sağanakları, ulaşımda aksamalar, buzlanma, don ve tipi bekleniyor. 19.00'dan sonra lütfen zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmayın." ifadelerine yer verdi.

İstanbul Valisi Yerlikaya'dan kar uyarısı: Zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmayın
Kaynak: AA
YORUMLAR
500
İmamoğlu, isim vermeden Muharrem İnce'ye seslendi: Hesaplarınızın yanlış olduğunu öğrendiğinizde her şey geç olur İmamoğlu, isim vermeden Muharrem İnce'ye seslendi: Hesaplarınızın yanlış olduğunu öğrendiğinizde her şey geç olur Hatay'ın yeniden inşasında 'deniz turizminin canlandırılması' önerisi Hatay'ın yeniden inşasında 'deniz turizminin canlandırılması' önerisi AK Parti'li Durgut: Sigara tüketimi küresel ısınmayı hızlandırıyor AK Parti'li Durgut: Sigara tüketimi küresel ısınmayı hızlandırıyor

Son Dakika Güncel İstanbul Valisi Yerlikaya'dan kar uyarısı: Zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmayın - Son Dakika


Advertisement