İstanbullular trafikte kaldı! Yağmurun etkisiyle yoğunluk her geçen saniye artıyor - Son Dakika

İstanbullular trafikte kaldı! Yağmurun etkisiyle yoğunluk her geçen saniye artıyor

13.12.2021 08:39

İstanbul'da haftanın ilk iş gününde yağışın da etkisiyle trafik yoğunluğu sabahın erken saatlerinden itibaren etkili olmaya başladı. Saat 08.30 itibariyle trafik yoğunluğu yüzde 76'ya ulaştı. Saatin ilerlemesinin ardından yüzde 67'lere kadar düşen trafik yoğunluğu, kademeli olarak seyrelmeye devam ediyor.

İstanbul'da önceki akşam saatlerinden itibaren etkili olmaya başlayan yağışlı hava, bugün sabah saatlerinde de etkisini hissettirdi. Yağış nedeniyle D-100 Karayolu üzerinde trafik yer yer durma noktasına geldi. Yoğunluk yüzde 76 olarak ölçümlendi. Yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar durak altlarında bekleyerek korunmaya çalıştı.

TRAFİK ERKEN SAATLERDEN İTİBAREN ETKİLİ OLMAYA BAŞLADI

İstanbul'da haftanın ilk iş ve okul gününde yağmurun da etkisiyle trafik yoğunluğu erken saatlerden itibaren etkili olmaya başladı.

İstanbul'da trafik kilit! Yağmurun etkisiyle yoğunluk her geçen saniye artıyor

KADIKÖY İSTİKAMETİNDE TRAFİK DURMA NOKTASINA GELDİ

İşlerine gitmek üzere araçlarıyla yola çıkan sürücüler Maltepe D-100 Edirne istikametinde uzun araç kuyrukları oluşturdu. Özellikle Kadıköy istikametinde trafik yer yer durma noktasına geldi.

YAĞMURA HAZIRLIKSIZ YAKALANANLAR DURAKLARA SIĞINDI

Karayoluna bağlanan ara yollarda da sürücüler ilerlemekte güçlük çekti. Yağmura hazırlıksız yakalanan vatandaşlar ise durak altlarında bekleyerek korunmaya çalıştı.

YENİDEN NORMAL SEVİYEYE İNDİ

İşe ve okula gidiş saatlerinin geçmesinin ardından İstanbul'da trafik yeniden normal düzeylere indi. Son olarak yüzde 67'lere düşen trafik yoğunluğu, kademeli olarak seyrelmeye devam ediyor.

Son dakika! İstanbul'da trafik kilit! Yağmurun etkisiyle yoğunluk her geçen saniye artıyor


YORUMLAR (1)
  • Furkan Çekici: İstanbul'u önümüzdeki 10 yıl içinde çok kötü günler bekliyor ,su kaynakları tükeniyor ve büyük bir deprem yaşayacak ,büyük göçler olacak , Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Ortağı tarafından öldürülmüştü! Korkunç olayın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı Ortağı tarafından öldürülmüştü! Korkunç olayın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı İSTANBUL-KAĞITHANE'DE PARK HALİNDEYKEN HAREKET EDEN PANELVAN DİREĞE ÇARPARAK DURDU İSTANBUL-KAĞITHANE'DE PARK HALİNDEYKEN HAREKET EDEN PANELVAN DİREĞE ÇARPARAK DURDU 2022 Türkiye'de Yılın Elektrikli Otomobili Finalistleri belli oldu! 2022 Türkiye'de Yılın Elektrikli Otomobili Finalistleri belli oldu!
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İstanbullular trafikte kaldı! Yağmurun etkisiyle yoğunluk her geçen saniye artıyor - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement