İyi,Kötü Ve Çirkin Filmi - Son Dakika

İyi,Kötü Ve Çirkin Filmi

10.07.2011 13:21

İyi,Kötü Ve Çirkin filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. İyi,Kötü Ve Çirkin filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Amerikan İç Savaşı yıllarında, üç silahşör sürekli birbirleriyle kesişen kaderlerinin çizdiği yolda, farklı gerekçelerle aynı amaç uğruna yürüyorlardı. Bu silahşörlerin adı “İyi”, “Kötü” ve “Çirkin” di ve onların için iç savaş bir cehennem değil, pratik yapma olanağıydı.

Ortak çalışan “İyi” ve “Çirkin” biraz tehlikeli ama hiç de fena kazandırmayan bir işleri vardı; “Çirkin” bir çok kentte aranan azılı bir suçlu olduğu için “İyi” onu adalete teslim edip önce ödülünü alıyor sonra da darağacından riskli bir metot ile kurtarıp bir sonraki işe kadar sağ kalmasını sağlıyordu.

Bir gün gizli bir hazinenin varlığı ortaya çıkınca bu hazinenin peşine düşen “İyi” ile “Çirkin” in araları bozuldu. Onlar birbirleriyle çatışıp didişirken ortaya üçüncü bir hazine avcısı çıktı: “Kötü”

“Kötü” bu üç silahşör içerisinde adına en fazla layık olanıydı…

Yönetmen: Sergio Leone

Senaryo: Luciano Vincenzoni

Oyuncular: Luigi Pistilli, Aldo Giuffrè, Lee Van Cleef, Clint Eastwood, Eli Wallach

Filmin Türü: Aksiyon, Western,

Orijinal Adı: buono, il brutto, il cattivo

Yapımcı Firma: Arturo González Producciones Cinematográficas

Yapım Yılı: 1967

Yapım Ülkesi: USA

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 161 dk.

Vizyon Tarihi: 29.12.1967

İyi,Kötü Ve Çirkin Filmi

Son Dakika Güncel İyi,Kötü Ve Çirkin Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Formula 1'de korkunç kaza! Romain Grosjean'ın aracı ikiye bölündü Manchester United'dan müthiş geri dönüş! Cavani takımını ipten aldı Babası sinir krizi geçirdi! 6'ncı kattan düşen 13 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti Kadıköy'de bir gol daha! Meşin yuvarlak 3. kez ağlarla buluştu İbo Show'da duygusal anlar! Kibariye'nin 'Annem' yorumu, İbrahim Tatlıses'i ağlattı Cinnet getiren kayınpeder dehşet saçtı! Torunlarının gözü önünde gelinini vurup, intihar etti Son Dakika: TSK'ya yönelik sözleri için CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır hakkında soruşturma başlatıldı Alişan ve Demet Akalın'ın Şanlıurfa'daki tedbirsiz ziyafeti tepki çekmişti! Belediye iddialara yanıt verdi