Bir kadınla buluşacağını sanarak gittiği randevuda gaspa uğradı - Son Dakika

Bir kadınla buluşacağını sanarak gittiği randevuda gaspa uğradı

16.10.2020 12:05

İzmir'de bir kadınla buluşmak için randevu noktasına giden adam, buluşacağı kadının yanında gelen iki erkek tarafından gaspa uğradı. Aracı, telefonu ve parası gasp edilen adam, soluğu jandarmada alırken, aralarında kadının da bulunduğu 3 kişi yakalanarak tutuklandı.

İzmir'in Bergama ilçesinde yaşanan olayda Y.G isimli şahıs, daha önceden tanıştığı G.A isimli kadın ile buluşmak istedi. Buluşma noktasına giden adam daha sonra gasp tuzağına düşürüldü. İddialara göre, G.A isimli kadın ve yanında gelen iki kişi, Y.G.'nin 800 TL parasını, aracını ve telefonunu şahsı darp ederek gasp etti. Ne olduğunu anlamadan tuzağa düşürülen adam, soluğu jandarmada aldı.

ÖZEL EKİP KURULDU

Harekete geçen İzmir İl Jandarma Komutanlığı, olayın araştırılması ve aydınlatılması için İstihbarat Şube Müdürlüğü, Bergama İlçe Jandarma Komutanlığı ve 12'nci Suç Araştırma Timinden (JASAT) oluşan özel bir ekip kurdu. Özel ekip, olayla ilgili titiz bir çalışma yürüttü.

ARACIN PLAKASINI DEĞİŞTİRMİŞLER

Gasp edilen şahsın ifadesinden yola çıkan ekipler, buluştuğu kadının isminin G.A olduğunu tespit etti. G.A'nın olay yerine M.K ve K.U isimli iki erkekle geldiğini ve gasp olayını gerçekleştirdiğini belirleyen ekipler, şahısların Dikili ilçesine gittiğini, yakalanmamak için gasp ettikleri aracın plakasında oynama yaptıklarını tespit etti.

3 ŞÜPHELİ DE YAKALANDI

Ekipler daha sonra, M.K, G.A, ve K.U.'nun saklandıkları adreslere operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyonda gasp olayını gerçekleştirdiği öne sürülen 3 şüpheli gözaltına alındı. Şahısların yapılan üst aramalarında; tabanca, 10 adet uyuşturucu hap ve içimlik esrar maddeleri ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheliler, jandarmadaki işlemlerin ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Gasp edilen araç ise daha sonra ruhsat sahibine teslim edildi.

Bir kadınla buluşacağını sanarak gittiği randevuda gaspa uğradı
Bir kadınla buluşacağını sanarak gittiği randevuda gaspa uğradı
Bir kadınla buluşacağını sanarak gittiği randevuda gaspa uğradı
Bir kadınla buluşacağını sanarak gittiği randevuda gaspa uğradı

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Bir kadınla buluşacağını sanarak gittiği randevuda gaspa uğradı - Son Dakika

YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Marcus Thuram, kendisini tanımayan güvenlik görevlisine Google'dan fotoğraflarını gösterdi Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Aliyev, "Ermenileri iti kovar gibi kovuyoruz" demişti! Azerbaycan, yerli kamikaze İHA'sına "İti Kovan" adını verdi Güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı 481 liradan işlem görüyor Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi Paşinyan "Karabağ olmazsa biteriz, silahlanın" çağrısı yapmıştı! Azerbaycan, Karabağ'ın kalbine giden kenti kuşattı Para karşılığı birlikte olmak için anlaştığı kadın ve çetesi, inşaat işçisine kabus yaşattı