İzmir'de ormanlar için konser - Son Dakika

İzmir'de ormanlar için konser

05.09.2019 12:39
İzmir'de ormanlar için konser, System.String[]

İZMİR'de, ağustos ayında çıkan büyük orman yangınının yaralarını sarmak için ünlü sanatçılar 'Orman Konseri'nde buluşacak.

İZMİR'de, ağustos ayında çıkan büyük orman yangınının yaralarını sarmak için ünlü sanatçılar 'Orman Konseri'nde buluşacak. 9 Eylül'de Kültür Park fuar alanındaki konsere giriş ücretleri 10 TL olacak ve geliri İzmir ormanlarının korunması için kullanılacak.

İzmirliler, 18 Ağustos Pazar günü Karabağlar'da başlayıp Menderes ve Seferihisar bölgesine yayılan ve 53 saatte kontrol altına alınan orman yangınının yaralarını birlikte sarıyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nce İzmir ormanlarını korumak için düzenlenen 'Orman Konseri' de bunlardan bir tanesi. Ünlü sanatçıların ve İzmirlilerin desteği ile düzenlenen konserden elde edilecek gelir, İzmir ormanlarının korunması için yapılacak çalışmalarda kullanılacak.

'İzmir Tek Yürek' sloganıyla duyurulan ve 9 Eylül'de saat 18.30'da başlayacak konserde ilk olarak rap müziğin efsane gruplarından Gazapizm sahne alacak. Yine rap müziğin başarılı isimlerinden Anıl Piyancı, hemen ardından Serap Yağız, Niyazi Koyuncu, Oğuzhan Uğur, pop müziği sanatçısı Edis, kendine özgü tarzı ile Halil Sezai, rock müziğin efsane isimleri Gripin, Hayko Cepkin ve Haluk Levent İzmirlilerle buluşacak. Sanatçılar verecekleri dayanışma konserlerinden para almayacaklar. Fuar'a giriş ücreti ise o gün için 10 TL olacak.

İzmir'de ormanlar için konser
İzmir'de ormanlar için konser
İzmir'de ormanlar için konser
İzmir'de ormanlar için konser
İzmir'de ormanlar için konser

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İzmir'de ormanlar için konser - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ibrahimovic, yüzünü kullandığı için video oyunu firmasına ateş püskürdü: Size kim izin verdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir depreminin simge isimlerinden Ayda ile telefonda görüştü Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın bir gün gecikmeli istifasının nedeni belli oldu Son Dakika: Türkiye'de 24 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 161 kişi vefat etti, 7381 yeni vaka tespit edildi Trafik kazasında ölen Hilal bebeğin adı, vefat eden teyzesinin ismini yaşatmak için konulmuş Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var İmamoğlu'ndan Bahçeli'nin eleştirilerine yanıt: Benim yapmak istediğim, vatandaşı doğru bilgilendirmek