İzmit'te Pedallar Demokrasi Şehitleri İçin Çevrilecek - Son Dakika

İzmit'te Pedallar Demokrasi Şehitleri İçin Çevrilecek

13.07.2018 10:20
İzmit'te Pedallar Demokrasi Şehitleri İçin Çevrilecek

İzmit Belediyesi tarafından her pazar düzenlenen bisiklet turlarında bu hafta pedallar “15 Temmuz Demokrasi Şehitleri” için çevrilecek.

İzmit Belediyesi tarafından her pazar düzenlenen bisiklet turlarında bu hafta pedallar "15 Temmuz Demokrasi Şehitleri" için çevrilecek.

Her hafta İzmit Belediyesi tarafından farklı bir konuya dikkat çekmek amacıyla düzenlenen bisiklet turlarında bu hafta, 15 Temmuz'u unutmamak, oradaki ruhu yaşatmak ve o ruhu gelecek nesillerde de devam ettirmek mesajı verilerek farkındalık yaratılacak.

Demokrasi şehitleri için pedal çevirecek olan bisiklet severler Pazar sabahı saat 09.00'da Yahya Kaptan Mahallesi'ndeki Hanımeli Kültür Merkezi önünde toplanıp, pankart ve afişlerle harekete geçecek. Demokrasisi uğruna şehit olan kahramanların anılacağı bisiklet turuna tüm bisikletseverlerin davetli olduğu kaydedildi. - KOCAELİ

YORUMLAR
500
İzmit Belediyesi Çaya Yapılan Zamma Direniyor İzmit Belediyesi Çaya Yapılan Zamma Direniyor Red Bull Uçuş Günü, 14 Ağustos Pazar günü yapılacak Red Bull Uçuş Günü, 14 Ağustos Pazar günü yapılacak Muğla'da hedef spor turizmini 12 aya yaymak Muğla'da hedef spor turizmini 12 aya yaymak
Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam İzmit'te Pedallar Demokrasi Şehitleri İçin Çevrilecek - Son Dakika


Advertisement