Jandarma, Arda Bulut'u enkazdan sağ kurtardı - Son Dakika

Jandarma, Arda Bulut'u enkazdan sağ kurtardı

07.02.2023 17:35

HATAY'da, Jandarma Genel Komutanlığı ekiplerince enkazdan saatler sonra yaralı olarak kurtarılan Arda Bulut, hastaneye kaldırıldı.

HATAY'da, Jandarma Genel Komutanlığı ekiplerince enkazdan saatler sonra yaralı olarak kurtarılan Arda Bulut, hastaneye kaldırıldı.

Jandarma Genel Komutanlığı, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Hatay'da yıkılan binanın enkazından saatler sonra yaralı kurtarılan gencin görüntüsünü Twitter'daki hesabından paylaştı. İsmini soran askere 'Arda Bulut' cevabını veren gencin, kendisini taşıyan askere "Ben seni bir yerden tanıyorum" dediği duyuldu.

Arda Bulut'un ambulansa taşınma görüntüsü, "Birlikte Güçlüyüz. Tanırsın tabii ki. Biz dün yanındaydık, bugün yanındayız ve yarın da yanında olacağız" notuyla paylaşıldı.

GÖRÜNTÜ GEÇİLİYOR

ANKARA, (DHA)-

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Başkan Zolan afetzedeleri yalnız bırakmıyor Başkan Zolan afetzedeleri yalnız bırakmıyor HATAY'DA YIKIM VE ENKAZ KALDIRMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR HATAY'DA YIKIM VE ENKAZ KALDIRMA ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR Hatay'ın Defne ilçesinde kesin hasar tespit çalışmaları tamamlandı Hatay'ın Defne ilçesinde kesin hasar tespit çalışmaları tamamlandı

Son Dakika Güncel Jandarma, Arda Bulut'u enkazdan sağ kurtardı - Son Dakika


Advertisement