Jandarma, Çayda Bebek Cesedi Buldu - Son Dakika
Güncel

Jandarma, Çayda Bebek Cesedi Buldu

Jandarma, Çayda Bebek Cesedi Buldu

– Karabük'te, evinde doğum yaptıktan sonra 'düşük' yaptığını söyleyerek hastaneye giden 21 yaşındaki Yağmur Gül'den şüphelenen doktor, jandarmaya ihbarda bulundu.

03.01.2012 21:09
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Karabük'te, evinde doğum yaptıktan sonra 'düşük' yaptığını söyleyerek hastaneye giden 21 yaşındaki Yağmur Gül'den şüphelenen doktor, jandarmaya ihbarda bulundu. Oturduğu evin yanındaki çayda arama yapan jandarma ekipleri ölü bebek cesedi bulunca, anne ve eşi gözaltına alındı.

Karabük merkeze bağlı Cumayanı Köyü'nde yaşayan Yağmur Gül, iddiaya göre sabah saatlerinde evinde doğum yaptıktan sonra Karabük Doğum ve Çocuk Hastanesine giderek düşük yaptığını söyledi. Yağmur Gül'ü muayene eden doktor, normal doğum yaptığını tespit edince jandarmaya ihbarda bulundu. Harekete geçen jandarma ekipleri, Yağmur Gül'ün evinde inceleme yaptıktan sonra evin yakınından geçen Soğanlı Çayının kenarını didik didik aradı. Çayın kenarındaki çalıların arasında bebek cesedi bulan jandarma, Yağmur Gül ve 23 yaşındaki eşi Numan Gül'ü gözaltına aldı. Cesetd otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumuna gönderilirken, jandarmanın olay ile ilgili soruşturması sürüyor. - Karabük

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Jandarma, Çayda Bebek Cesedi Buldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement