Kaçak avlandığı keçiyle verdiği pozu sosyal medyadan paylaşan kişiye 23 bin lira ceza verildi - Son Dakika

Kaçak avlandığı keçiyle verdiği pozu sosyal medyadan paylaşan kişiye 23 bin lira ceza verildi

Denizli'de kaçak avlandığı keçiyle çektirdiği fotoğrafı sosyal medyada yayınlayan kişiye 23 bin 288 lira ceza verildi.

Kaçak avlandığı keçiyle verdiği pozu sosyal medyadan paylaşan kişiye 23 bin lira ceza verildi, System.String[]

Denizli'de av yasağı bulunan bölgede dağ keçisi avlayıp fotoğrafını sosyal medyadan paylaşan bir kişiye 23 bin 288 lira ceza verildi.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, dağ keçisi avlandığı ihbarı üzerine çalışma başlatan ekipler, A.C'nin avladığı dağ keçisiyle fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştığını saptadı.

23 BİN LİRA CEZA VERİLDİ

İfadesi alınan A.C'ye, av yasağı olan bölgede kaçak avlandığı ve koruma altındaki dağ keçisini telef ettiği gerekçesiyle 23 bin 288 lira idari para cezası uygulandı.

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2020 17:07 - Kaynak: AA

Son Dakika Yaşam Kaçak avlandığı keçiyle verdiği pozu sosyal medyadan paylaşan kişiye 23 bin lira ceza verildi - Son Dakika

YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: Antalyaspor'da çok sayıda koronavirüs tespit edilmesi nedeniyle Beşiktaş maçı ertelenebilir Yunanistan'ın bir numaralı gündemi Türkiye olmaktan çıktı OECD tahminlerine göre Kovid-19'dan en az etkilenecek 3. ülke Türkiye Koronalı olduğu halde eğlenmeye gidip 710 kişiyi virüse maruz bıraktı, tutuklanabilir Türkiye'nin Kapalı Maraş hamlesi Yunan medyasında: Las Vegas yapacaklar Son Dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon ve dolar tahminini yükseltti Fas'ın Kantire şehrine yerleştirilen balık heykelleri erkek cinsel organına benzetildiği için yıkıldı Artık bir unvanı daha var! Milli Savunma Bakanı Akar, dede oldu