Kocasının canice katlettiği Elif için, kadın muhtardan duygusal paylaşım! Anne-babalara yaptığı çağrı çok önemli - Son Dakika

Kocasının canice katlettiği Elif için, kadın muhtardan duygusal paylaşım! Anne-babalara yaptığı çağrı çok önemli

01.12.2022 13:16

Denizli'de kocası tarafından saçından sürüklenerek götürüldüğü boş arazide kafası kesilerek katledilen 18 yaşındaki Elif Irmak'ın yaşadığı Pınarkent Mahallesi'nin kadın muhtarı Özlem Çağlar'ın, yaptığı paylaşım okuyanları duygulandırdı. Anne babalara çağrıda bulunan Çağlar, "Çocuklarınızla konuşun. Davranışlarınızla onların kıymetli olduklarını hissettirin. Evliliği kurtuluş olarak görmesinler" ifadelerini kullandı.

Vahşi cinayetin yaşandığı Pamukkale ilçesine bağlı Pınarkent Mahallesi'nin kadın muhtarı Özlem Çağlar, severek evlendiği kocası tarafından defalarca bıçaklanarak öldürülen 18 yaşındaki Elif Irmak için sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.

"ARTIK YETER ARTIK YETER"

Paylaşımında Elif ve katili olan kocasının kına gecesinde çekilmiş fotoğrafına yer veren Özlem Çağlar, "Küçük gelinimiz Elifimiz" diye başladığı mesajında şu ifadeleri kullandı: "Ne hayalin vardı kim bilir, geleceğe dair ne planların vardı. 18 yaşında, 20 yaşında yaşadığın duygu aşk değildi be yavrucuğum. Katiline mi aşık oldun. Artık yeter artık yeter, ölmesin Elifler, ölmesin kadınlarımız canice. Evlilik öncesi psikolojik testler yapılmadan izin verilmesin evliliklere.

Kadın muhtardan koca kurbanı Elif için duygusal paylaşım! Anne-babalara yaptığı çağrı çok kıymetli

"EVLİLİĞİ KURTULUŞ OLARAK GÖRMESİNLER"

Anne ve babalar, çocuklarınızla konuşun. Davranışlarınızla onların kıymetli olduklarını hissettirin. Evliliği kurtuluş olarak görmesinler. O yaştaki kızlarımız evlilik değil, tahsilleri ile ilgili planlar kursunlar.

"HİÇBİR KELİME ANLATMAZ YAŞADIĞIM ACIYI"

Artık yeter, Eliflerimiz vahşice ölmesinler. Kadınlarımız Rabbimin size emaneti, emanetinizin canını almayın. Çok üzgünüm, hiçbir kelime anlatmaz yaşadığım acıyı. Başımız sağ olsun."

Kaynak: İHA
YORUMLAR (1)
  • Mecnun Yüreğiyanık: Anne-Babalar hasta olan, şizofreni olan saldırgan davranışları olan çocuklarınızı, insanlara zarar veren mevcut rahatsızlığını bilip gizlemeyin. Bu hasta ruhlu adamları evlendirmeyin. Cevap Yaz 51 0 Yayından Kaldır
500
Denizli'de bir evde 2 yaşındaki çocuk ölü bulundu Denizli'de bir evde 2 yaşındaki çocuk ölü bulundu Evde yüzünde darp, vücudunda izmarit izleri olan bebek cesedi bulundu Evde yüzünde darp, vücudunda izmarit izleri olan bebek cesedi bulundu Bir evde 2 yaşındaki çocuk ölü bulundu Bir evde 2 yaşındaki çocuk ölü bulundu

Son Dakika 3. Sayfa Kocasının canice katlettiği Elif için, kadın muhtardan duygusal paylaşım! Anne-babalara yaptığı çağrı çok önemli - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement