Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü - Son Dakika

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü

25.11.2020 13:45

Demokrasi Parkı'nda kurulan stant Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar'ın standı ziyareti Çuhadar'ın kadınlara karanfil vermesi Çuhadar'ın konuşması Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü ADIYAMAN - Adıyaman'da, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü...

Demokrasi Parkı'nda kurulan stant

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar'ın standı ziyareti

Çuhadar'ın kadınlara karanfil vermesi

Çuhadar'ın konuşması Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü

ADIYAMAN - Adıyaman'da, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü dolayısıyla Demokrasi Parkı'nda, Toplum Destekli Polis ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından stant kuruldu.

Standı ziyaret eden Vali Mahmut Çuhadar, AA muhabirine, kadın ve şiddetin birbiriyle uyuşmayan iki kavram olduğuna dikkati çekti.

Kadınların şiddetle değil, övgü, sevgi ve saygıyla anılması gerektiğinin altını çizen Çuhadar, "Kadınlarımız hiçbir zaman şiddeti hak etmiyor. Şiddet onlar için bir kader değil. Bunu gören ve bilen devletimiz de birçok uygulamayla kadına yönelik şiddetin önlenmesine yönelik proje uygulamaktadır." şeklinde konuştu.

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Milyonların gözü kulağı Kabine'de! Normalleşme adımlarının değerlendirileceği toplantı perşembe günü yapılacak Konuşmak için eve çağırdığı eski sevgilisine tuzak kurdu! Banyoda aç ve susuz bıraktığı kadını ilişkiye zorladı Restoranda çekilen görüntüleri reklam amaçlı kullanılan Ümit Erdim soluğu mahkemede aldı 17 yaşındaki genç kız otelin 8. katından düşerek can verdi Fransa Bilim Konseyi Başkanı Delfraissy: Son 3 haftadır mutasyonlar oyunun kurallarını tamamen değiştirdi Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Korona nedeniyle kıtlık yaşamaktan korkan Fransızlar, gıda stoklamaya başladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor