Kadınlar Çilem Doğan'ın Serbest Bırakılmasını Halaylarla Kutladı - Son Dakika

Kadınlar Çilem Doğan'ın Serbest Bırakılmasını Halaylarla Kutladı

21.06.2016 21:26
Kadınlar Çilem Doğan'ın Serbest Bırakılmasını Halaylarla Kutladı

Adana’da kadınlar, kocasını öldürdüğü gerekçesiyle 15 yıl hapis cezası alan Çilem Doğan’ın itirazlardan sonra kefaletle serbest bırakılması nedeniyle kutlama yaptı.

Adana'da kadınlar, kocasını öldürdüğü gerekçesiyle 15 yıl hapis cezası alan Çilem Doğan'ın itirazlardan sonra kefaletle serbest bırakılması nedeniyle kutlama yaptı.

Atatürk Parkı'nda toplanan Adana Kadın Platformu üyeleri, "Öz savunma hakkı engellenemez" ve "Yaşasın kadın dayanışması" sloganları attı. Daha sonra kadınlar adına konuşan Deniz Uslu, "Çilem Doğan kadınların mücadelesi sonucu özgürlüğüne kavuştu. Çilem'in tahliye haberini aldığımızda içimiz kıpırdadı, bir coştuk. Halaylarımızla, şarkılarımızla kutlama alanına çevireceğiz burayı" dedi.

Kadınlar daha sonra halaylar çekip şarkılar eşliğinde oynadı. - ADANA

Cezaevinden 'itirafçı' olup serbest kalan Reza Zarrab, Miami'de genç bir kadınla görüntülendi Cezaevinden 'itirafçı' olup serbest kalan Reza Zarrab, Miami'de genç bir kadınla görüntülendi
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kadınlar Çilem Doğan'ın Serbest Bırakılmasını Halaylarla Kutladı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement