Kadir Korutürk Glasshouse Türkiye Ankara Operasyonunda… - Son Dakika

Kadir Korutürk Glasshouse Türkiye Ankara Operasyonunda…

02.02.2011 03:26
Kadir Korutürk Glasshouse Türkiye Ankara Operasyonunda…

Tekilleştirmenin TEK Adresi Olan GLASSHOUSE Türkiye; Ekibini Deneyimli İsimlerle Genişletmeyi Sürdürüyor.

Kadir Korutürk GlassHouse Türkiye'deki yeni göreviyle birlikte, Ankara operasyonunun çalışmalarından sorumlu olacak.

Hacettepe Üniversitesi, Jeoloji Mühendisliği Bölümü mezunu olan Kadir Korutürk, iş hayatına 2001 yılında Netsoft Bilgisayar Sistemleri'nde başladı.

Netsoft'ta uzun bir dönem çalışan Korutürk burada Yetkili Eğitmen, Teknik Destek Mühendisi, Proje Yöneticisi ve Ankara Şube Müdürü gibi farklı birçok pozisyonda görev yaptı.

Korutürk 2007-2009 arasında Stratus Bilişim Sistemleri'nin Ankara Şube Müdürlüğünü yürüttü. Kadir Korutürk GlassHouse Türkiye'deki görevine başlamadan önce, Eks-Pa Bilgisayar Sistemleri'nde, Kıdemli Teknoloji Danışmanı olarak X-Series Server, Sanallaştırma, Depolama, Yedekleme ve Felaket Kurtarma çözümleriyle ilgili çalışmaları yürütüyordu.

YORUMLAR
500
Ankara Kalkınma Ajansından Türkiye Sualtı Sporları Federasyonuna destek Ankara Kalkınma Ajansından Türkiye Sualtı Sporları Federasyonuna destek
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Kadir Korutürk Glasshouse Türkiye Ankara Operasyonunda… - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement