Kapı kapı gezdiler esnafa siftah parası bıraktılar - Son Dakika

Kapı kapı gezdiler esnafa siftah parası bıraktılar

24.09.2020 14:28

Manisa Ülkü Ocakları, pandemi sürecinden etkilenen esnaflara Ahilik Haftasında moral olması için siftah parası dağıttı. Sabah namazının ardından kapı kapı gezen gençler birlik beraberlik mesajı verdi.

Manisa Ülkü Ocakları, Ahilik Haftası dolayısıyla sabah namazının ardından 800 esnafın dükkanlarını kapı kapı gezerek zarf içinde siftah parası ve maske takma aparatı bıraktı.

TEMSİLİ BİR MİKTAR BIRAKTILAR

Manisa Ülkü Ocakları, koronavirüs sürecinde zor dönemler geçiren Manisa esnafını mutlu eden anlamlı bir etkinliğe imza attı. Sabah namazının ardından esnaflar dükkanını açmadan kapı kapı gezen Ülkü Ocakları yönetimi, 800 esnafa zarf içinde 1 TL siftah parası ile maske takma aparatı bıraktı.

"VARLIĞIMIZI HİSSETSİNLER"

Manisa Ülkü Ocakları Başkanı Nazmi Akçay, "Ülkü Ocakları olarak sabah namazının ardından Ahilik Haftası münasebetiyle esnafımıza siftah parası bırakmak için arkadaşlarımızla sokaklardayız. Ülke olarak zor durumlar geçirdiğimiz, gelecek olarak ümitli olduğumuz bugünlerde esnafımızın yanında olduğumuzu belirterek esnafımız sabah dükkanını açtığında bizim siftah paramızla günlerimize başlaması ve gençlerimizin varlığını her zaman hissetmeleri için onlara duamızı içine koyduk. Ülkemizin içinde olduğu pandemi dolayısıyla maske ve maske aparatı hediye ettik" dedi.

Kapı kapı gezdiler esnafa siftah parası bıraktılar
Kapı kapı gezdiler esnafa siftah parası bıraktılar
Kapı kapı gezdiler esnafa siftah parası bıraktılar
Kapı kapı gezdiler esnafa siftah parası bıraktılar
Kapı kapı gezdiler esnafa siftah parası bıraktılar

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kapı kapı gezdiler esnafa siftah parası bıraktılar - Son Dakika

YORUMLAR (29)
  • Ülkücüler : Hayırdır ülkücüler tecavüz şantaj çete mafyacılığı bırakıp hayırseverliğe mi başlamışlar Bunların ülkede siyaseti kalmamıştır İt kopuk serseriler varsa hep bunlarda Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! 2020 KPSS lisans sınavı sonuçları açıklandı Sadakatsiz'e damga vuran sahne! Eşini aldatan adamın sözleri Twitter'da tepki çekti Adana'da, eşi tarafından darbedilen kadın hastaneye kaldırıldı ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı