Karabük'te MYK revize çalışması - Son Dakika

Karabük'te MYK revize çalışması

3 ay önce

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier, "İlimiz haddecilik firmalarının talebi üzerine Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) nezdinde revize çalışması yapıldı.

Karabük'te MYK revize çalışması, System.String[]

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mescier, "İlimiz haddecilik firmalarının talebi üzerine Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) nezdinde revize çalışması yapıldı." dedi.

Mehmet Mescier, yaptığı yazılı açıklamada, MYK tarafından belgelendirilmesi zorunlu meslekler arasına alınan ve Karabük'ün önemli sektörlerinden olan haddecilik seviye 3-4 belgelendirmeleri konusunda firmaların revize talebinin kendilerine geldiğini belirtti.

Talebi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne (TOBB) ilettiklerini ve orada gerekli çalışmaların yapıldığını ifade eden Mescier, şunları kaydetti:

"İlimiz haddecilik firmalarının talebi üzerine MYK nezdinde revize çalışması yapıldı. TOBB ve süreçte emeği geçenlere teşekkür ederek yapılan çalışmaların sektöre hayırlı olmasını diliyorum. Karabük Ticaret ve Sanayi Odası olarak, haddecilik mesleğinde MYK belgelendirmesi yapacak firmalarımızın herhangi bir konuda mağduriyetinin olmaması amacıyla konu tarafımızdan takip edilmektedir."

Haber Yayın Tarihi: 07.11.2019 04:46 Kaynak: AASon Dakika

5 yıllık evliliğini bitiren Uraz Kaygılaroğlu, fenomen Mehtap Algül ile aşk yaşamaya başladı
Kan donduran görüntü! Kucağına aldığı kediyi yerden yere vuran kişi kamerada Son dakika: Erdoğan'dan "Deprem vergileri nereye harcandı?" diyen Kılıçdaroğlu'na sert tepki

Son Dakika Haberleri