Son Dakika Haberleri: Kardeşi Yoğun Bakımda Olan Serdar Ortaç: Sürekli Ağlıyorum

Kardeşi Yoğun Bakımda Olan Serdar Ortaç: Sürekli Ağlıyorum

6 ay önce

Kıbrıs'ta vereceği konser öncesi açıklama yapan şarkıcı Serdar Ortaç, 4 ay önce hastaneye kaldırılan erkek kardeşinin sağlık durumunu anlatırken duygusal anlar yaşadı.

Serdar Ortaç önceki akşam KKTC'de sahneye çıktı. Pop yıldızı konserden önce duygusal açıklamalar yaptı. 4 ay önce hastaneye kaldırılan Serkan Ortaç'ın sağlık durumu hakkında konuşan Ortaç, "Perişanız" dedi.

"KARDEŞİMİ KAYBEDİYORDUK, KİMSEYE BELLİ ETMEDİM"

Özel hayatı hakkında samimi açıklamalar yapan Serdar Ortaç, şunları söyledi: "Kardeşim Serkan enfeksiyon nedeniyle 4 ay önce hastaneye kaldırıldı. Günlerce yoğun bakımdan çıkamadı. Az daha kaybediyorduk. Kimseye belli etmedim, ama hayatımda uzun zamandır hiç bu kadar ağlamadım. En son 1998'de hastalık nedeniyle sol gözüm kapandığında, 2012'de ise babam Mehmet Ortaç'ı kaybettiğimizde bu kadar çok ağladım.

"PERİŞANIZ, SÜREKLİ AĞLIYORUM"

Serkan şu an fizik tedavi görüyor. Bakışları düzeldi, bizi anlıyor. Ama hala bekliyoruz. İki evladı var. Allah onlara bağışladı. Annem ve ben perişanız. Serkan için tüm olanaklarımı seferber ettim. Ama inanır mısınız, hala çok üzgünüm. Sürekli ağlıyorum.

"KENDİMİ SUÇLUYORUM"

Kardeşimin sağlık durumu iyiyken işlerimin yoğunluğu nedeniyle ona vakit ayıramıyordum. ayıramıyordum. Şimdi o kadar pişmanım ki! 'Niye daha fazla yanında değildim?' diye kendimi suçlayıp duruyorum. Herkes ailesine, sevdiklerine zaman ayırsın. Sonra o büyük pişmanlık hiç geçmiyor. İnsanın üzerine çöküyor."

Kardeşi Yoğun Bakımda Olan Serdar Ortaç: Sürekli Ağlıyorum
Çukur 64. Yeni Bölüm 2. Fragman: Cumali Kimin Hain Olduğunu Öğreniyor!

## 12019541##

## 12019403##

## 12019941##

## 12019338##

Haber Yayın Tarihi: 06.05.2019 11:04 

YORUMLAR


Recep Sert, eşiyle birlikte cezaevini boyladı
Esad yönetiminin terör örgütü YPG ile yaptığı anlaşmanın detayları belli oldu KKTC iktidar partisinden Mustafa Akıncı çağrısı: Olası müzakerelere katılmamalı