Son Dakika Haberleri: Kartal'da Kumar Oynatılan Adrese Baskın

Kartal'da Kumar Oynatılan Adrese Baskın

4 ay önce

Kartal'da kumar oynatılan adrese baskınİSTANBUL - Polis ekiplerince, Kartal'da internet üzerinden yasadışı kumar oynatılan bir adrese baskın düzenlendi.

Kartal'da kumar oynatılan adrese baskın

İSTANBUL - Polis ekiplerince, Kartal'da internet üzerinden yasadışı kumar oynatılan bir adrese baskın düzenlendi.
Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kartal Cevizli Mahallesi Karabük Caddesin'de bulunan bir adreste internet üzerinden yasadışı kumar oynatıldığına dair bilgi edindi. Polis ekipleri yaptıkları teknik ve fizik takiplerinin ardından operasyon için düğmeye bastı.
Geçtiğimiz 4 Aralık tarihinde yapılan operasyonda, adresi işleten kişi olduğu belirlenen S.K. ve 10 şahıs kumar oynatıldığı esnada yakalandı. Ayrıca, 1 adet televizyon, 12 adet dizüstü bilgisayar, 2 adet modem ve 950 TL para ele geçirildi.
Gözaltına alınan S.K.'ye "Kumar oynamaya yer ve imkan sağlamak" suçundan adli eşlem uygulandı. Diğer 10 şahsa ise, 5326 sayılı kabahatler kanunundan idari işlem uygulandı.

YORUMLAR


Yaşlı Adamın, Çocuktan Düşen 100 Lirayı Alıp Kaçtığı Anlar Kameralara Yansıdı Yeni Zelanda Canisi Tokat'ta Türk Düşmanı Kazıklı Voyvoda'nın Kaldığı Zindanı Ziyaret Etmiş Market İşletmecisinin Ateşe Verdiği Cips, Plastik Gibi Yandı