Kayıp Postacının Babası: "27 Aydır Canımız Yanıyor" - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Kayıp Postacının Babası: "27 Aydır Canımız Yanıyor"

16.11.2018 16:53

Kayıp postacının babası: "27 aydır canımız yanıyor"KARAMAN - Karaman'da 27 ay önce otomobiliyle evinden ayrılan ve farklı zamanlarda arama çalışması yapılan genç postacıdan haber alınamıyor.

Kayıp postacının babası: "27 aydır canımız yanıyor"

KARAMAN - Karaman'da 27 ay önce otomobiliyle evinden ayrılan ve farklı zamanlarda arama çalışması yapılan genç postacıdan haber alınamıyor. Son olarak dün sualtı kamerası ile tekrar başlayan arama çalışmalarında şu ana kadar bir sonuca ulaşılamazken, kayıp oğlunun üzüntüsünü yaşayan baba Ramazan Uysal, "Bizim canımız yanıyor, kaybolalı 27 ay oldu" dedi.

Ahmet Yesevi Mahallesinde oturan ve posta dağıtıcılığı yapan 27 yaşındaki Ahmet Uysal, 15 Ağustos 2016 tarihinde gece yarısı 70 FZ 843 plakalı otomobiliyle evden ayrıldıktan sonra bir daha dönmedi. Oğullarının eve dönmemesi üzerine ailesi durumu polise bildirdi. Ancak yapılan tüm aramalara rağmen Ahmet Uysal'ın izine rastlanmadı. Ayakkabı tamirciliği yapan baba Ramazan Uysal'ın geçen yıl Şubat ayında özel bir televizyon kanalında programa katılarak oğlu Ahmet Uysal'dan haber alınamadığını söylemesi üzerine, kimliğinin açıklanmasını istemeyen bir kişi programa katılarak Ahmet Uysal'ın dövülerek öldürüldükten sonra otomobiliyle Fisandun Barajına atıldığını ileri sürdü. Bu iddia üzerine ekipler harekete geçerek önce Fisandun Barajında sonra İbrala Barajında arama yaptı ancak bir sonuç alınamadı. Son olarak dün kayıp postacı için Fisandun Barajında sualtı kamerası ile tekrar arama çalışması başlatıldı. Bugün de devam eden çalışmalarda henüz bir bulguya rastlanmadı.

"Allah'ım düşmanımın başına bile vermesin"

Ahmet Uysal'ın babası Ramazan Uysal ise, Gazipaşa Bedesten Çarşısında bulunan küçük dükkanında ayakkabı tamirciliğine devam ediyor. Polisin Fisandun Barajında kayıp olan oğlu için tekrar arama çalışması başlatmasını medyadan gördüğünü belirten baba Ramazan Uysal, "Allah büyüktür. İnşallah Cenabı Allah sonuçlandırır. Şuan diyecek bir şey yok. Bizim canımız yanıyor, kaybolalı 27 ay oldu. Devletimizden yardım istiyoruz. İnşallah en kısa zamanda bulunması nasip olur. Bugün ben ne desem arayan kişilerin emeğine yazık olur. Bizim kalbimizden geçen oğlumuzun sağ salim evine dönmesidir. Bu durumu Allah'ım düşmanımın başına bile vermesin" diye konuştu.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Genel Kayıp Postacının Babası: '27 Aydır Canımız Yanıyor' - Son Dakika


Advertisement