Son Dakika Haberleri: Kaymakam Atasoy, Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

Kaymakam Atasoy, Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

12 ay önce

İnebolu Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, Kıbrıs Barış Harekatı'nda şehit olan Mustafa Soğancı ve Salim Şinik'in ailelerini ziyaret etti.

Kaymakam Atasoy, Şehit Ailelerini Ziyaret Etti, System.String[]

İnebolu Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, Kıbrıs Barış Harekatı'nda şehit olan Mustafa Soğancı ve Salim Şinik'in ailelerini ziyaret etti.


Şehitlerin Korupınar köyünde ikamet eden ailelerini ziyaret eden Kaymakam Atasoy, devletin tüm imkanları ile yanlarında olduklarını söyledi.


Şehitlerin vatan uğruna canlarını hiçe saydıklarını belirten Atasoy, "Şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerim." dedi.


Şehit annesi Seher Soğancı, Kaymakam Atasoy'a oğlumun mezarının Kıbrıs'ta olduğunu ve mezarını görmek istediğini söyledi.


Bunun üzerine Atasoy, şehit annesini Kıbrıs'a gönderebilecekleri kaydetti.


Ziyarete, Aile ve Sosyal Hizmetleri İl Müdürü Abdullah Savaş, İlçe Yazı İşleri Müdürü Akif Esgel, İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Muzaffer Yeşilyurt, İlçe Müftüsü Abdullah Bora ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Çakır katıldı.

Haber Yayın Tarihi: 03.11.2018 04:27 Kaynak: AATrump'tan yeni Suriye hamlesi: El Kaide'nin Suriye koluna 4,5 milyon dolar destek
Damadının boğazını kesmek için fırsat kollayan kayınpeder, kameralara yakalanmış Doğal gazda haksız tahsilatı önleyecek karar: Geriye dönük en fazla 1 yıl süreyle borç çıkarılabilecek