Son Dakika Haberleri: Kaymakam Uzan'dan Şehit Ailelerine Ziyaret

Kaymakam Uzan'dan Şehit Ailelerine Ziyaret

11 ay önce

Bulanık Kaymakamı Hacı Arslan Uzan, beraberindeki heyetle ilçedeki şehit ailelerini evinde ziyaret etti.

Kaymakam Uzan'dan Şehit Ailelerine Ziyaret, System.String[]
Bulanık Kaymakamı Hacı Arslan Uzan, beraberindeki heyetle ilçedeki şehit ailelerini evinde ziyaret etti.

Uzan, 2003 yıllında Kars'ta şehit olan Nametullah Suni ve 1996 yılında Şanlıurfa'nın Bozova ilçesinde şehit olan Abdulcebar Akçay'ın ailelerini ziyaret etti.

Baba Ahmet Suni ile görüşen Uzan, yaptığı konuşmada, vatanını, milletini ve bayrağını korumak için canlarını veren, peygamberlikten sonra gelen en yüce mertebeye erişen şehitlerin bizlere geride bıraktıkları ailelerin her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Uzan, "Bugün özgür ve huzur içinde yaşıyorsak, bunu bu vatanın birliği, dirliği, bölünmez bütünlüğü yolunda can veren şehitlerimize borçluyuz. Onları ziyaret etmek, şehit ailelerini ve gazilere sahip çıkmak devletimizin görevi. Onlar bize şehitlerimizin emanetidir." dedi.

Şehit babası Suni de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Vatanımız için canımızı seve seve vermeye hazırız." dedi.

Ziyaretinde Uzan'a, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Ömer Altaş, Özel İdare Müdürü Mahsup Çapalı, Sosyal ve Yardımlaşma Müdürü Nazire Korkmaz da eşlik etti.Keles'te Nereyi Kazsan Maden Suyu Fışkırıyor Son Dakika! Silah Zoruyla Afganistan'a Kaçırılmak İstenen Rus Yolcu Uçağı, Acil İniş Yaptı

Son Seçimde AK Parti'nin Aldığı Oyu Bilen Anket Şirketi, İstanbul İçin Araştırma Yaptı