Kayseri'de bir kişi çöp depolama tesisinde kayboldu - Son Dakika
Güncel

Kayseri'de bir kişi çöp depolama tesisinde kayboldu

Kayseri\'de bir kişi çöp depolama tesisinde kayboldu

Kayseri'nin merkez Kocasinan ilçesinde bir kişinin çöp depolama tesisinde kaybolduğu iddiasıyla arama çalışması başlatıldı. İlçedeki çöp depolama ve kompost tesisinde Z.M'nin kaybolduğu iddiası üzerine bölgeye çok sayıda arama kurtarma ekibi sevk edildi. AFAD, Türkuaz Doğa Sporları Arama Kurtarma Derneği, İHH ve Eğitim, Araştırma Yardımlaşma ve Arama Kurtarma Derneği ekiplerinin katıldığı yaklaşık 4 saat süren çalışmalarda sonuç alınamadı. Olumsuz hava koşulları nedeniyle ara verilen arama çalışmalarının sabah erken saatlerde tekrar başlayacağı öğrenildi.

19.11.2023 03:07
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Kayseri'nin merkez Kocasinan ilçesinde bir kişinin çöp depolama tesisinde kaybolduğu iddiasıyla arama çalışması başlatıldı.

İlçedeki çöp depolama ve kompost tesisinde Z.M'nin kaybolduğu iddiası üzerine bölgeye çok sayıda arama kurtarma ekibi sevk edildi.

AFAD, Türkuaz Doğa Sporları Arama Kurtarma Derneği, İHH ve Eğitim, Araştırma Yardımlaşma ve Arama Kurtarma Derneği ekiplerinin katıldığı yaklaşık 4 saat süren çalışmalarda sonuç alınamadı.

Olumsuz hava koşulları nedeniyle ara verilen arama çalışmalarının sabah erken saatlerde tekrar başlayacağı öğrenildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kayseri'de bir kişi çöp depolama tesisinde kayboldu - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement