Son Dakika Haberleri: Kayseri İyi Partililer'den Şehitliğe "Sevgili Mehmetçik" Ziyareti

Kayseri İyi Partililer'den Şehitliğe "Sevgili Mehmetçik" Ziyareti

9 ay önce

İyi Partililer'den Şehitliğe "Sevgili Mehmetçik" ziyaretiİYİ Partililer Kayseri'de 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle "Sevgili Mehmetçik" programı düzenleyerek, Kartal Şehitliği'nde dua edip, şehitlerin mezarlarına karanfil bıraktı.

İyi Partililer'den Şehitliğe "Sevgili Mehmetçik" ziyareti

İYİ Partililer Kayseri'de 14 Şubat Sevgililer Günü nedeniyle "Sevgili Mehmetçik" programı düzenleyerek, Kartal Şehitliği'nde dua edip, şehitlerin mezarlarına karanfil bıraktı. İYİ Partililer, Afrin Harekatında şehit olan ancak henüz cenazesine ulaşılamayan Piyade Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı için açılan mezara da kırmızı karanfil bıraktı.

İYİ Parti Kayseri İl teşkilatı 'Sevgili Mehmetçikö temalı program kapsamında Kartal'da bulunan Garnizon Şehitliği'ni ziyaret etti. Ziyarette şehitler için dua edildi ve aynı zamanda şehit mezarlarına kırmızı karanfil bırakıldı. İYİ Parti İl Başkanı Hüseyin Tekin, Afrin harekatına destek vermek ve bunun yanında şehitleri anmak için bu programı düzenlediklerini belirtti. 'Bizim sevgilimiz Mehmetçik'tir"diyen Tekin, 'İYİ Parti mensupları olarak bizim için toprağa düşmüş, vatan için toprağa düşmüş, değerli Mehmetçiklerimizi ziyaret etmek istedik. 14 Şubat Sevgililer Günü'nün başka anlamları olabilir ama biz burada bizim sevgilimiz Mehmetçik diyerek onlara bir şükran borcumuzu, onları anma borcumuzu burada ödemek istedik. İYİ Parti olarak şehitlerimize karşı saygımız, vefamız hiç bitmeyecek. Dün arkadaşlarımızla 15 askerin şehit olduğu hain terör saldırısının davasını takip ettik. Şehitlerimizin ailelerine, Gazilerimize destek verdik. Bugün buradayız, manevi huzurlarındayız. Onlara desteğimizi göstermek istedik. Buradan belirtmek isteriz ki emperyalistlere biz son ferdimiz ölene kadar dimdik ayaktayız, ayakta olacağız. Bin ölüp bin diriliriz. Yine şehit olacağız ama vatanımızı da kimseye el uzattırmayacağız"dedi.

Diğer yandan İYİ Partililer, Zeytin Dalı Harekatı'nın 4'üncü gününde şehit olan ve bölgedeki çatışma şartları nedeniyle cenazesine henüz ulaşılamayan Piyade Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı için açılan mezara da kırmızı karanfil bırakıldı.Günlük Kiralık Evde Rezalet! Lise Öğrencisine İstismarda Bulunup Canlı Yayın Yaptı Soyunarak Buz Tutmuş Göle Atlayan Çılgın Kadın, Ayağını Kırdı

At Keserken Yakalanan Baba-Oğuldan Pişkin Savunma: Yiyecektik