Kerem Tunçeri ve Aslı Enver'i bakın kim tanıştırmış - Son Dakika

Kerem Tunçeri ve Aslı Enver'i bakın kim tanıştırmış

22.04.2020 16:42
Kerem Tunçeri ve Aslı Enver'i bakın kim tanıştırmış, System.String[]

Aslı Enver ile Kerem Tunçeri'nin aşk yaşadığı iddiası büyük ses getirmişti. Kısa sürede noktalanan bu ilişkiye dair ilginç bir iddia ortaya atıldı

Hürriyet'ten Sinem Vural'ın haberine göre; İkili arasında kısa süre önce başlayan ilişki, Tunçeri'nin sosyal medya fenomenlerine gönderdiği Instagram mesajlarının ifşa edilmesiyle noktalandı.

Şimdi de biten ilişkiye dair ilginç bir iddia ortaya atıldı. İkiliyi Murat Boz'un yakın arkadaşı Merve Terim'in tanıştırdığı öne sürüldü.

BUSE TERİM'İ ÜZEN KARAR

Terim'in aracılığıyla ilk kez bir ev partisinde görüşen Enver ve Tunçeri, 1 ayda ayrılık kararı aldı. Terim'in, bu karara üzüldüğü söyleniyor.

İSMİ URAZ KAYGILAROĞLU İLE ANILMIŞTI

Aslı Enver'in adı Kerem Tunçeri'den önce Uraz Kaygılaroğlu'yla anılmış, ikilinin kısa süre görüştüğü yazılmıştı. Kaygılaroğlu'nun da Murat Boz'un arkadaşı olduğu ortaya çıktı.

Kerem Tunçeri ve Aslı Enver'i bakın kim tanıştırmış

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Kerem Tunçeri ve Aslı Enver'i bakın kim tanıştırmış - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'da sırası gelen 250 bin kişinin aşı yaptırmadığı ortaya çıktı İstanbul'da sırası gelen 250 bin kişinin aşı yaptırmadığı ortaya çıktı Göztepeli Jahovic, ligin formda ekibi Hatay'ı evinde tek başına yıktı Göztepeli Jahovic, ligin formda ekibi Hatay'ı evinde tek başına yıktı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Türkiye ile kendi ülkesini karşılaştıran spiker böyle isyan etti: Türkiye silah sistemleri geliştiriyor, biz fren sistemi almayı kutluyoruz Türkiye ile kendi ülkesini karşılaştıran spiker böyle isyan etti: Türkiye silah sistemleri geliştiriyor, biz fren sistemi almayı kutluyoruz Fransız ekibi Lille, Yusuf Yazıcı ile yolları ayırma kararı aldı Fransız ekibi Lille, Yusuf Yazıcı ile yolları ayırma kararı aldı Oyuncu Ceren Hindistan, takipçisinin mesajını ifşa ederek dalga geçti Oyuncu Ceren Hindistan, takipçisinin mesajını ifşa ederek dalga geçti Kaza yapan AK Partili vekil sosyal medyadan çağrı yaptı: Acil yardım bekliyoruz Kaza yapan AK Partili vekil sosyal medyadan çağrı yaptı: Acil yardım bekliyoruz