Son Dakika Haberleri: Kılıçdaroğlu CHP'li Eski Yöneticilerle Buluştu

Kılıçdaroğlu CHP'li Eski Yöneticilerle Buluştu

3 yıl önce

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin eski yöneticileri, milletvekilleri, Parti Meclisi (PM) üyeleri ve il başkanlarıyla bir araya geldi.

Kılıçdaroğlu CHP'li Eski Yöneticilerle Buluştu, System.String[]
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin eski yöneticileri, milletvekilleri, Parti Meclisi (PM) üyeleri ve il başkanlarıyla bir araya geldi.

CHP Genel Merkezi'nde, Kılıçdaroğlu'nun açılış konuşmasının ardından basına kapalı gerçekleşen toplantı yaklaşık 3,5 saat sürdü.

Edinilen bilgiye göre, CHP'nin eski genel başkanları Altan Öymen, Hikmet Çetin ve Murat Karayalçın'ın da katıldığı toplantıda, halk oylaması sürecinde izlenecek yol ve CHP'de eskiden görev almış kişilerin buna yapacakları katkı değerlendirildi.

Eski yöneticilerin bulundukları bölgelerde vatandaşlarla bir araya gelerek, halk oylamasında "neden hayır demesi gerektiğini" anlatması üzerinde durulan toplantıda, bu süreçte, siyasi parti ayrımı gözetmeksizin uzlaştırıcı ve birleştirici bir dil kullanmanın önemine vurgu yapıldı.

Türkiye'nin asıl sorununun anayasa değil, darbe hukuku olduğu dile getirilen toplantıda, Türkiye'nin bu darbe hukukundan arınması gerektiği ifade edildi.

Eski yöneticilerin tek tek söz alıp fikirlerini açıkladığı toplantıda, Kılıçdaroğlu'na, bu süreçte "televizyon programlarına daha çok katılması" önerisinde bulunulduğu belirtildi.
Haber Yayın Tarihi : 26.02.2017 06:48 Kaynak: AAElektrik arızasına giden personel, yılan sürüsüyle karşılaşınca şoka girdi İşçiler yüzde 30 zamda diretince patron lokavt ilan etti İsmail Küçükkaya canlı yayında duyurdu: Fox TV, The Marmara otele dava açıyor