SON DAKİKA MURAT KARAYALÇIN HABERLERİ

Son Dakika Murat Karayalçın Haberleri

 • 13 Nisan 2017 18:35 Halk Oylamasına Doğru - Eski CHP Istanbul Il Başkanı Karayalçın Halk Oylamasına Doğru - Eski CHP Istanbul Il Başkanı Karayalçın Eski CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, "İçinde bulunduğumuz bu tarihi süreci her türlü parti kaygısından ayrı ve bağımsız olarak değerlendirdik.
 • 13 Nisan 2017 16:04 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru Eski CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, "İçinde bulunduğumuz bu tarihi süreci her türlü parti kaygısından ayrı ve bağımsız olarak değerlendirdik.
 • 08 Nisan 2017 18:13 Karayalçın: Sandıktan Yüzde 53- 55 Bandında Hayır Çıkacak Karayalçın: Sandıktan Yüzde 53- 55 Bandında Hayır Çıkacak BURSA'da konuşan eski Başbakan Yardımcısı Murat Karayalçın, "Ben bu paketi üç yönüyle eleştiriyorum ve buradan hareketle de 'hayır' oyu kullanma kararını vermiş bulunuyorum" dedi.
 • 31 Mart 2017 22:08 İş Bankası'nın Yeni Yönetim Kurulu Belli Oldu İş Bankası'nın yeni yönetim kurulu üyeleri H. Ersin Özince, Füsun Tümsavaş, Feray Demir, Murat Karayalçın, Ertuğrul Bozgedik, Özcal Korkmaz, Ersin Önder Çiftçioğlu, Müslim Sarı ve Rahmi Aşkın Türeli oldu.
 • 30 Mart 2017 13:48 Karayalçın'dan İktidara Eleştiri BAŞBAKAN eski yardımcılarından CHP'li Murat Karayalçın, "Yönettikleri devlet, 15 Temmuzda 'Ne istediniz de vermedik' dedikleri tarafından saldırıya uğradı.
 • 30 Mart 2017 13:28 Antalya Karayalçın'dan Iktidara Eleştiri Antalya Karayalçın'dan Iktidara Eleştiri Başbakan eski yardımcılarından CHP'li Murat Karayalçın, "Yönettikleri devlet, 15 Temmuzda 'Ne istediniz de vermedik' dedikleri tarafından saldırıya uğradı.
 • 30 Mart 2017 12:58 Dha Yurt Bülteni-6 1)DİYARBAKIR'DA CADDELER TÜRK BAYRAĞI VE ERDOĞAN LARIYLA DONATILDIDİYARBAKIR'a, 1 Nisan'da toplu açılış törenlerinde bulunmak üzere Başbakan Binali Yıldırımla birlikte gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için kenttin bir çok caddesindeki aydınlatma direkleri Türk bayrakları ve...
 • 30 Mart 2017 11:46 Karayalçın'dan İktidara Eleştiri Karayalçın'dan İktidara Eleştiri BAŞBAKAN eski yardımcılarından CHP'li Murat Karayalçın, "Yönettikleri devlet, 15 Temmuzda 'Ne istediniz de vermedik' dedikleri tarafından saldırıya uğradı.
 • 27 Mart 2017 14:17 Muratpaşa'da Türkiye'nin Geleceği Konuşulacak Muratpaşa'da Türkiye'nin Geleceği Konuşulacak Muratpaşa Belediyesi, Türkiye’nin geleceğini siyasetçiler ve akademisyenlerin katılacağı mini sempozyumda tartışacak.
 • 15 Mart 2017 15:53 Başkan Eşkinat Murat Karayalçın'ı Ağırladı Başkan Eşkinat Murat Karayalçın'ı Ağırladı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Türk siyaset tarihinin en önemli isimlerinden biri olan Murat Karayalçın’ı makamında misafir etti.
 • 15 Mart 2017 15:21 Tekirdağ'dan Kısa Kısa Tekirdağ'dan Kısa Kısa Süleymanpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen alternatif sahne günleri devam ediyor.
 • 07 Mart 2017 18:40 CHP'nin İş Bankası'na Atayacağı İsimler Belli Oldu CHP'nin İş Bankası'na Atayacağı İsimler Belli Oldu Cumhuriyet Halk Partisi, İş Bankası'nın yönetimine Murat Karayalçın, Müslim Sarı ve Umut Akdoğan'ı atayacak.
 • 26 Şubat 2017 18:48 Kılıçdaroğlu CHP'li Eski Yöneticilerle Buluştu Kılıçdaroğlu CHP'li Eski Yöneticilerle Buluştu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin eski yöneticileri, milletvekilleri, Parti Meclisi (PM) üyeleri ve il başkanlarıyla bir araya geldi.
 • 25 Şubat 2017 17:03 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru Eski CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasına ilişkin açıklamalarda bulundu.
 • 24 Şubat 2017 19:43 Karayalçın: Karayalçın: "Anayasa Metni Bir Insanın, Yurttaşın Yaşamının En Önemli Siyasi Belgesidir" Eski CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasına ilişkin "Anayasa metni bir insanın, yurttaşın yaşamının en önemli siyasi belgesidir.
 • 24 Şubat 2017 19:37 Hatay Murat Karayalçın: Ne Oldu da Hızlı Çalışamadınız? Hatay Murat Karayalçın: Ne Oldu da Hızlı Çalışamadınız? Murat Karayalçın: Ne oldu da hızlı çalışamadınız?BAŞBAKAN eski yardımcılarından CHP'li Murat Karayalçın, Türkiye'nin en uzun süren tek başına hükümetinin görevde olduğuna dikkat çekerek, "Ne oldu da hızlı çalışamadınız? Bunun sorumlusu, müsebbibi sistem midir, siz misiniz?
 • 24 Şubat 2017 19:33 Murat Karayalçın: Ne Oldu da Hızlı Çalışamadınız? BAŞBAKAN eski yardımcılarından CHP'li Murat Karayalçın, Türkiye'nin en uzun süren tek başına hükümetinin görevde olduğuna dikkat çekerek, "Ne oldu da hızlı çalışamadınız? Bunun sorumlusu, müsebbibi sistem midir, siz misiniz?
 • 24 Şubat 2017 18:55 Murat Karayalçın: Ne Oldu da Hızlı Çalışamadınız? Murat Karayalçın: Ne Oldu da Hızlı Çalışamadınız? BAŞBAKAN eski yardımcılarından CHP'li Murat Karayalçın, Türkiye'nin en uzun süren tek başına hükümetinin görevde olduğuna dikkat çekerek, "Ne oldu da hızlı çalışamadınız? Bunun sorumlusu, müsebbibi sistem midir, siz misiniz?
 • 24 Şubat 2017 17:13 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru Eski CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasına ilişkin "Anayasa metni bir insanın, yurttaşın yaşamının en önemli siyasi belgesidir.
 • 19 Ocak 2017 19:15 Karayalçın: Anayasa Değişikliği Ülkenin Çoğulcu Yapısına Ters Karayalçın: Anayasa Değişikliği Ülkenin Çoğulcu Yapısına Ters BAŞBAKAN eski yardımcılarından CHP'li Murat Karayalçın, anayasa değişikliğinin ülkenin çoğulcu yapısına ters olduğunu, büyük tıkanıklıklara yol açacağını, yanlış bir iş yapıldığını söyledi.
 • 19 Ocak 2017 19:09 Balıkesir Murat Karayalçın 'Anayasa Değişikliğini' Değerlendirdi Balıkesir Murat Karayalçın 'Anayasa Değişikliğini' Değerlendirdi Balıkesir'deki bir konferansta anayasa değişikliğiyle ilgili görüşlerini aktaran Başbakan eski yardımcılarından ve Dışişleri eski bakanlarından Murat Karayalçın, anayasa değişikliğinin ülkenin çoğulcu yapısına ters olduğunu, büyük tıkanıklıklara yol açacağını, yanlış bir iş yapıldığını söyledi.
 • 19 Ocak 2017 17:40 Murat Karayalçın Balıkesir'de Anayasa Değişikliğini Değerlendirdi Murat Karayalçın Balıkesir'de Anayasa Değişikliğini Değerlendirdi Eski Başbakan yardımcılarından CHP’li Murat Karayalçın, CHP Balıkesir İl teşkilatı tarafından düzenlenen basın toplantısında yapılmak istenen anayasa değişikliğinin Türkiye’nin çoğulcu yapısına ters düştüğünü savunarak Türkiye’yi tıkanıklıklara götüreceğini ifade etti.
 • 19 Ocak 2017 15:46 Başkan Gökçek'ten Sabaha Karşı Canlı Yayın Başkan Gökçek'ten Sabaha Karşı Canlı Yayın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya platformu Periscope’ta sabaha karşı 04.00’da 15 bin kişinin izlediği üçüncü canlı yayını yaptı.
 • 05 Kasım 2016 15:53 Murat Karayalçın: 6 Ay Sonra Referandumla Rejim Karara Bağlanacak Murat Karayalçın: 6 Ay Sonra Referandumla Rejim Karara Bağlanacak ESKİ Başbakan Yardımcılarından CHP'li siyasetçi Murat Karayalçın, "Türkiye tarihinin en kritik dönemindedir.
 • 13 Eylül 2016 21:28 Mersin'de 3 Dönem Belediye Başkanlığı Yapan Kaya Mutlu Toprağa Verildi Mersin'de 3 Dönem Belediye Başkanlığı Yapan Kaya Mutlu Toprağa Verildi Mersin'in efsane belediye başkanlarından olan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 78 yaşındaki Kaya Mutlu, sevenlerinin gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.