SON DAKİKA MURAT KARAYALÇIN HABERLERİ

Son Dakika Murat Karayalçın Haberleri

 • 26 Aralık 2017 16:13 Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Kursiyerlerinin El Ürünleri Görücüye Çıktı Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi Kursiyerlerinin El Ürünleri Görücüye Çıktı Hasan Akgün, siyasetçi Murat Karayalçın, Başkan Akgün'ün eşi Hatice Akgün ve çok sayıda davetli katıldı
 • 26 Aralık 2017 16:02 Kursiyerlerin El Ürünleri Görücüye Çıktı Hasan Akgün, siyasetçi Murat Karayalçın, Başkan Akgün'ün eşi Hatice Akgün ve çok sayıda davetli katıldı
 • 18 Aralık 2017 12:29 Yılmaz Erdoğan'ın 'Vizontele' Vefasızlığı! Mahzuni Şerif'le Mahkemelik Olmuş Yılmaz Erdoğan'ın 'Vizontele' Vefasızlığı! Mahzuni Şerif'le Mahkemelik Olmuş "Eskiden insanlar bu denli vefasız değildi" diyenler olabilir, ama sanat dünyasına dair okuduklarımdan ve tanık olduklarımdan sonra diyeceğim şu: Şov dünyasında değişen bir şey yok… 'Vefa'yı bir semt adı ve boza markası sananlar dün de vardı, bugün de var, yarın da olacak… DANIŞILMAYAN DANIŞMAN Başından üç evlilik geçen, Yılmaz Güney'in hapishane, Aşık Veysel'in, Neşet Ertaş'ın saz arkadaşı ozanın yolu Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı'yken Murat Karayalçın'la bile kesişmiş
 • 16 Aralık 2017 17:53 Başkan Hasan Akgün, Başkan Hasan Akgün, "Belediyeciliğin Omurgasını Artık Sosyal Belediyecilik Oluşturuyor" Hasan Akgün ve Murat Karayalçın, Marmara Belediyeler Birliği'nin düzenlediği fuarda "Türkiye'de yerel yönetimler, yerel yönetimlerde sosyal belediyecilik" konulu söyleşi gerçekleştirdi
 • 16 Aralık 2017 17:41 Başkan Hasan Akgün: Başkan Hasan Akgün: "Belediyeciliğin Omurgasını Artık Sosyal Belediyecilik Oluşturuyor" Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve Murat Karayalçın, Marmara Belediyeler Birliği’nin düzenlediği fuarda “Türkiye’de yerel yönetimler, yerel yönetimlerde sosyal belediyecilik” konulu söyleşi gerçekleştirdi.
 • 03 Kasım 2017 17:19 CHP'li Karayalçın: Örgüt Değişimi Özgür İradeyle Olur CHP'li Karayalçın: Örgüt Değişimi Özgür İradeyle Olur ESKİ Başbakan Yardımcısı ve eski Dışişleri Bakanı Murat Karayalçın, CHP'de örgüt değişikliklerini, genel başkan talimatı, metal yorgunluğu gibi nedenlerle değil partililerin özgür iradesi ile yaptıklarını söyledi.
 • 03 Eylül 2017 16:31 2019 Seçimlerine Doğru Neler Oluyor | 31.08.2017 | Murat Karayalçın 2019 Seçimlerine Doğru Neler Oluyor | 31.08.2017 | Murat Karayalçın 2019 Seçimlerine Doğru Neler Oluyor | 31.08.2017 | Murat Karayalçın.
 • 07 Temmuz 2017 11:58 Murat Karayalçın'dan Başkan Yaşar'a Ziyaret Murat Karayalçın'dan Başkan Yaşar'a Ziyaret Eski Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Murat Karayalçın kurucusu olduğu İç Anadolu Belediyeler Birliği’ni (İABB) ziyaret etti.
 • 13 Nisan 2017 18:35 Halk Oylamasına Doğru - Eski CHP Istanbul Il Başkanı Karayalçın Halk Oylamasına Doğru - Eski CHP Istanbul Il Başkanı Karayalçın Eski CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, "İçinde bulunduğumuz bu tarihi süreci her türlü parti kaygısından ayrı ve bağımsız olarak değerlendirdik.
 • 13 Nisan 2017 16:04 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru Eski CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, "İçinde bulunduğumuz bu tarihi süreci her türlü parti kaygısından ayrı ve bağımsız olarak değerlendirdik.
 • 08 Nisan 2017 18:13 Karayalçın: Sandıktan Yüzde 53- 55 Bandında Hayır Çıkacak Karayalçın: Sandıktan Yüzde 53- 55 Bandında Hayır Çıkacak BURSA'da konuşan eski Başbakan Yardımcısı Murat Karayalçın, "Ben bu paketi üç yönüyle eleştiriyorum ve buradan hareketle de 'hayır' oyu kullanma kararını vermiş bulunuyorum" dedi.
 • 31 Mart 2017 22:08 İş Bankası'nın Yeni Yönetim Kurulu Belli Oldu İş Bankası'nın yeni yönetim kurulu üyeleri H. Ersin Özince, Füsun Tümsavaş, Feray Demir, Murat Karayalçın, Ertuğrul Bozgedik, Özcal Korkmaz, Ersin Önder Çiftçioğlu, Müslim Sarı ve Rahmi Aşkın Türeli oldu.
 • 30 Mart 2017 13:48 Karayalçın'dan İktidara Eleştiri BAŞBAKAN eski yardımcılarından CHP'li Murat Karayalçın, "Yönettikleri devlet, 15 Temmuzda 'Ne istediniz de vermedik' dedikleri tarafından saldırıya uğradı.
 • 30 Mart 2017 13:28 Antalya Karayalçın'dan Iktidara Eleştiri Antalya Karayalçın'dan Iktidara Eleştiri Başbakan eski yardımcılarından CHP'li Murat Karayalçın, "Yönettikleri devlet, 15 Temmuzda 'Ne istediniz de vermedik' dedikleri tarafından saldırıya uğradı.
 • 30 Mart 2017 12:58 Dha Yurt Bülteni-6 Vizyon sahibi Türkiye sayesinde bunları yaptık"Görüntü Dökümü---------------------Bakanın konuşmasıAçılıştan görüntüler ve detaylarZafer TOKUŞ-Aziz GÜVENER/SAPANCA(Sakarya), ================================================3)KARAYALÇIN'DAN İKTİDARA ELEŞTİRİBAŞBAKAN eski yardımcılarından CHP'li Murat Karayalçın, "Yönettikleri devlet, 15 Temmuzda 'Ne istediniz de vermedik' dedikleri tarafından saldırıya uğradı
 • 30 Mart 2017 11:46 Karayalçın'dan İktidara Eleştiri Karayalçın'dan İktidara Eleştiri BAŞBAKAN eski yardımcılarından CHP'li Murat Karayalçın, "Yönettikleri devlet, 15 Temmuzda 'Ne istediniz de vermedik' dedikleri tarafından saldırıya uğradı.
 • 27 Mart 2017 14:17 Muratpaşa'da Türkiye'nin Geleceği Konuşulacak Muratpaşa'da Türkiye'nin Geleceği Konuşulacak Eski Başkan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Murat Karayalçın, CHP Genel Sekreteri Prof
 • 15 Mart 2017 15:53 Başkan Eşkinat Murat Karayalçın'ı Ağırladı Başkan Eşkinat Murat Karayalçın'ı Ağırladı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Türk siyaset tarihinin en önemli isimlerinden biri olan Murat Karayalçın’ı makamında misafir etti.
 • 15 Mart 2017 15:52 Başkan Eşkinat Murat Karayalçın'ı ağırladı Başkan Eşkinat Murat Karayalçın'ı ağırladı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Türk siyaset tarihinin en önemli isimlerinden biri olan Murat Karayalçın'ı makamında misafir etti.
 • 15 Mart 2017 15:21 Tekirdağ'dan Kısa Kısa Tekirdağ'dan Kısa Kısa Karayalçın'dan Başkan Albayrak'a ziyaretMurat Karayalçın, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ı makamında ziyaret etti
 • 07 Mart 2017 18:40 CHP'nin İş Bankası'na Atayacağı İsimler Belli Oldu CHP'nin İş Bankası'na Atayacağı İsimler Belli Oldu Cumhuriyet Halk Partisi, İş Bankası'nın yönetimine Murat Karayalçın, Müslim Sarı ve Umut Akdoğan'ı atayacak.
 • 26 Şubat 2017 18:48 Kılıçdaroğlu CHP'li Eski Yöneticilerle Buluştu Kılıçdaroğlu CHP'li Eski Yöneticilerle Buluştu Edinilen bilgiye göre, CHP'nin eski genel başkanları Altan Öymen, Hikmet Çetin ve Murat Karayalçın'ın da katıldığı toplantıda, halk oylaması sürecinde izlenecek yol ve CHP'de eskiden görev almış kişilerin buna yapacakları katkı değerlendirildi
 • 25 Şubat 2017 17:03 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru Eski CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasına ilişkin açıklamalarda bulundu.
 • 24 Şubat 2017 19:43 Karayalçın: Karayalçın: "Anayasa Metni Bir Insanın, Yurttaşın Yaşamının En Önemli Siyasi Belgesidir" Eski CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasına ilişkin "Anayasa metni bir insanın, yurttaşın yaşamının en önemli siyasi belgesidir.
 • 24 Şubat 2017 19:37 Hatay Murat Karayalçın: Ne Oldu da Hızlı Çalışamadınız? Hatay Murat Karayalçın: Ne Oldu da Hızlı Çalışamadınız? Murat Karayalçın: Ne oldu da hızlı çalışamadınız?BAŞBAKAN eski yardımcılarından CHP'li Murat Karayalçın, Türkiye'nin en uzun süren tek başına hükümetinin görevde olduğuna dikkat çekerek, "Ne oldu da hızlı çalışamadınız? Bunun sorumlusu, müsebbibi sistem midir, siz misiniz?
 • 24 Şubat 2017 19:33 Murat Karayalçın: Ne Oldu da Hızlı Çalışamadınız? BAŞBAKAN eski yardımcılarından CHP'li Murat Karayalçın, Türkiye'nin en uzun süren tek başına hükümetinin görevde olduğuna dikkat çekerek, "Ne oldu da hızlı çalışamadınız? Bunun sorumlusu, müsebbibi sistem midir, siz misiniz?
 • 24 Şubat 2017 19:30 Eski Başbakan Yardımcılarından CHP'li Karayalçın: Eski Başbakan Yardımcılarından CHP'li Karayalçın: "Partili Devlet Başkanı İstemiyoruz" Başbakan eski yardımcılarından CHP’li Murat Karayalçın, Hatay’ın Belen ilçesinde CHP Hatay İl Başkanlığı tarafından "‘Memleket için ’Hayır’" paneline katıldı.
 • 24 Şubat 2017 18:55 Murat Karayalçın: Ne Oldu da Hızlı Çalışamadınız? Murat Karayalçın: Ne Oldu da Hızlı Çalışamadınız? BAŞBAKAN eski yardımcılarından CHP'li Murat Karayalçın, Türkiye'nin en uzun süren tek başına hükümetinin görevde olduğuna dikkat çekerek, "Ne oldu da hızlı çalışamadınız? Bunun sorumlusu, müsebbibi sistem midir, siz misiniz?
 • 24 Şubat 2017 17:13 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru Eski CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasına ilişkin "Anayasa metni bir insanın, yurttaşın yaşamının en önemli siyasi belgesidir.
 • 18 Şubat 2017 12:45 Ankara Büyükşehir Belediyesinde 40. Yıl Kutlaması Ankara Büyükşehir Belediyesinde 40. Yıl Kutlaması 1977 yılında Ankara Belediyesi'nde göreve başlayan ve aradan geçen 40 yılda belediye başkanları Vedat Dalokay, Ali Dinçer, Süleyman Önder, Mehmet Altınsoy, Murat Karayalçın, Vedat Aydın ve Melih Gökçek'la çalışan Alp, son olarak Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı'nda devlet memuru olarak görev yapıyordu
 • 23 Ocak 2017 14:11 Karayalçın'dan Yıldıztepe Projesine Tam Not Karayalçın'dan Yıldıztepe Projesine Tam Not Cumhuriyet Halk Partisi Bursa İl Başkanlığı'nın organizasyonunda düzenlenen kahvaltıya katılan Başbakan eski Yardımcısı Murat Karayalçın, Yıldıztepe Sosyal Yaşam Merkezi projesini yerinde inceledi.
 • 19 Ocak 2017 19:15 Karayalçın: Anayasa Değişikliği Ülkenin Çoğulcu Yapısına Ters Karayalçın: Anayasa Değişikliği Ülkenin Çoğulcu Yapısına Ters BAŞBAKAN eski yardımcılarından CHP'li Murat Karayalçın, anayasa değişikliğinin ülkenin çoğulcu yapısına ters olduğunu, büyük tıkanıklıklara yol açacağını, yanlış bir iş yapıldığını söyledi.
 • 19 Ocak 2017 19:09 Balıkesir Murat Karayalçın 'Anayasa Değişikliğini' Değerlendirdi Balıkesir Murat Karayalçın 'Anayasa Değişikliğini' Değerlendirdi Balıkesir'deki bir konferansta anayasa değişikliğiyle ilgili görüşlerini aktaran Başbakan eski yardımcılarından ve Dışişleri eski bakanlarından Murat Karayalçın, anayasa değişikliğinin ülkenin çoğulcu yapısına ters olduğunu, büyük tıkanıklıklara yol açacağını, yanlış bir iş yapıldığını söyledi.
 • 19 Ocak 2017 17:40 Murat Karayalçın Balıkesir'de Anayasa Değişikliğini Değerlendirdi Murat Karayalçın Balıkesir'de Anayasa Değişikliğini Değerlendirdi Eski Başbakan yardımcılarından CHP’li Murat Karayalçın, CHP Balıkesir İl teşkilatı tarafından düzenlenen basın toplantısında yapılmak istenen anayasa değişikliğinin Türkiye’nin çoğulcu yapısına ters düştüğünü savunarak Türkiye’yi tıkanıklıklara götüreceğini ifade etti.
 • 19 Ocak 2017 15:46 Başkan Gökçek'ten Sabaha Karşı Canlı Yayın Başkan Gökçek'ten Sabaha Karşı Canlı Yayın "Belediyeye haddinden fazla adam alacak olursak, size hizmet verme şansımız kalmaz" diyerek konuşmasını sürdüren Başkan Gökçek, Mehmet Altınsoy'un Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı 10 bin kişiyle devraldığını, 5 sene içerisinde de 15 bin kişiyle Murat Karayalçın'a devrettiğini belirterek şöyle devam etti: "Karayalçın da bana 21 bin 70 elemanla teslim etti, 6 bin de o aldı
 • 06 Kasım 2016 10:45 Teneffüs Park Açıldı Teneffüs Park Açıldı Belediye Başkanı Ümit Uysal, eşi Ümran Uysal'ın ev sahipliğindeki açılışta eski Başbakan Yardımcısı, Dışişleri Bakanı ve eski Sosyal Demokrat Halkçı Parti (SHP) Genel Başkanı ve eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Karayalçın, CHP İl Başkanı Mustafa Erdem, CHP Antalya Milletvekilleri Mustafa Akaydın ve Devrim Kök, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclis Başkanı Süleyman Özer'in yanı sıra çok sayıda sivil toplum örgütü ve sendikaların temsilcileri biraraya geldi
 • 05 Kasım 2016 15:53 Murat Karayalçın: 6 Ay Sonra Referandumla Rejim Karara Bağlanacak Murat Karayalçın: 6 Ay Sonra Referandumla Rejim Karara Bağlanacak ESKİ Başbakan Yardımcılarından CHP'li siyasetçi Murat Karayalçın, "Türkiye tarihinin en kritik dönemindedir.
 • 13 Eylül 2016 21:28 Mersin'de 3 Dönem Belediye Başkanlığı Yapan Kaya Mutlu Toprağa Verildi Mersin'de 3 Dönem Belediye Başkanlığı Yapan Kaya Mutlu Toprağa Verildi Buradaki törene CHP Milletvekilli Aytuğ Atıcı, Hüseyin Çamak, CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, yeğeni CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, İl Başkanı Abdullah Özyiğit, dönemin Dışişleri eski Bakanı Murat Karayalçın, Kültür eski Bakanı İstemihan Talay, eşi Yıldız Mutlu, ilçe belediye başkanları ve partililer ile vatandaşlar katıldı
 • 13 Eylül 2016 18:42 Mersin'de 3 Dönem Belediye Başkanlığı Yapan Kaya Mutlu Toprağa Verildi Mersin'de 3 Dönem Belediye Başkanlığı Yapan Kaya Mutlu Toprağa Verildi Buradaki törene CHP Milletvekilli Aytuğ Atıcı, Hüseyin Çamak, CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, yeğeni CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, İl Başkanı Abdullah Özyiğit, dönemin Dışişleri eski Bakanı Murat Karayalçın, Kültür eski Bakanı İstemihan Talay, eşi Yıldız Mutlu, ilçe belediye başkanları ve partililer ile vatandaşlar katıldı
 • 13 Eylül 2016 17:57 Mersin'de 3 Dönem Belediye Başkanlığı Yapan Kaya Mutlu Toprağa Verildi Mersin'de 3 Dönem Belediye Başkanlığı Yapan Kaya Mutlu Toprağa Verildi Buradaki törene CHP Milletvekilli Aytuğ Atıcı, Hüseyin Çamak, CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, yeğeni CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, İl Başkanı Abdullah Özyiğit, dönemin Dışişleri eski Bakanı Murat Karayalçın, Kültür eski Bakanı İstemihan Talay, eşi Yıldız Mutlu, Mustafa Sarıgül, ilçe belediye başkanları ve partililer ile vatandaşlar katıldı
 • 15 Temmuz 2016 16:10 Sefa Sirmen'in Cezaevine Konulması Eski başbakan yardımcılarından Murat Karayalçın ile CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan eski İzmit Büyükşehir Belediye Başkanı Sefa Sirmen'le cezaevinde görüştü.
 • 18 Haziran 2016 17:16 Karayalçın: Bu Örgütlenme Yapısıyla İktidara Talip Olamayız Karayalçın: Bu Örgütlenme Yapısıyla İktidara Talip Olamayız CHP İstanbul eski İl Başkanı Murat Karayalçın, 1 Kasım seçim sonuçlarının CHP için bir başarı olarak görülmemesi gerektiğini söyledi.
 • 22 Mayıs 2016 10:08 Karayalçın'dan Başkan Karalar'a Ziyaret Karayalçın'dan Başkan Karalar'a Ziyaret Eski Başbakan Yardımcısı ve Eski CHP Milletvekili Murat Karayalçın, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a iki yıllık hizmet döneminde ortaya koyduğu başarılı çalışmalar nedeniyle teşekkür etti.
 • 20 Mayıs 2016 12:54 Karayalçın: Karayalçın: "Kurtuluş Savaşımız Dünyada Tektir" Çukurova Belediyesi’nin Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği Her Ayın 19’unda Saat 19’da panelinin bu ayki konuğu Eski Başbakan Yardımcısı ve Eski CHP Milletvekili Murat Karayalçın oldu.
 • 19 Mayıs 2016 12:59 CHP'li Karayalçın: Meclis ve Proje Tipi Örgütlenmeye İhtiyaç Var CHP'li Karayalçın: Meclis ve Proje Tipi Örgütlenmeye İhtiyaç Var Eski Başbakan Yardımcısı ve eski Dışişleri Bakanı CHP'li Murat Karayalçın, iktidar için meclis ve proje tipi örgütlenmeye ihtiyaç olduğunu söyledi.
 • 27 Nisan 2016 17:07 İzmir Karayalçın: Oturarak Nasıl Cevap Vereceğini Merakla Bekliyorum İzmir Karayalçın: Oturarak Nasıl Cevap Vereceğini Merakla Bekliyorum Karayalçın: Oturarak nasıl cevap vereceğini merakla bekliyorumESKİ Başbakan Yardımcısı ve eski Dışişleri Bakanı CHP'li Murat Karayalçın, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın "Laiklik yeni anayasada olmamalı" sözlerini değerlendirirken, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun "Ayak üstü yanıt vermek istemiyorum" yanıtını hatırttı ve "Oturarak nasıl cevap vereceğini merakla bekliyorum" dedi.
 • 27 Nisan 2016 16:25 TBMM Başkanı Kahraman'ın Laiklikle İlgili Sözleri Eski başbakan yardımcılarından Murat Karayalçın, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın laiklikle ilgili sözlerine ilişkin, "Bireysel görüşünü evlatlarıyla torunlarıyla paylaşabilir ama TBMM Başkanı olarak böyle bireysel görüş açıklama hakkı bulunmamaktadır.
 • 27 Nisan 2016 15:52 Karayalçın: Karayalçın: "Meclis Başkanı Bireysel Görüşünü Evlatlarıyla, Torunlarıyla Paylaşabilir" İzmir’e gelen eski Başbakan Yardımcısı ve eski Dışişleri Bakanı Murat Karayalçın, laiklik tartışmalarıyla ilgili şöyle konuştu: "Meclis Başkanı bireysel görüşünü evlatlarıyla torunlarıyla paylaşabilir ama böyle bir bireysel görüşü açıklama hakkı bulunmamaktadır” dedi.
 • 18 Ocak 2016 00:18 Kılıçdaroğlu, Pm ve Ydk Üyelerinin Belirlenmesi İçin Oyunu Kullandı Kılıçdaroğlu, Pm ve Ydk Üyelerinin Belirlenmesi İçin Oyunu Kullandı Görüntü Dökümü : -KEmal KIlıçdaroğlu'nun korumasının divan heyetine bilgi vermesi -Murat Karayalçın'dan detaylar -Parti üyelerinin oy kullanması -Bülent Tezcan'ın oy kullanması -CHP milletvekili Mustafa Balbay'ın oy kullanması -CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun gelişi ve oy kullanması -Tribünde açılan pankart ve Kılıçdaroğlu'na destek sloganları -Kılıçdaroğlu'nun partililerle fotoğraf çektirmesi -Kılıçdaroğlu'nun salondan ayrılması CHP'nin 35. Olağan Kurultayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Parti Meclisi (PM) ve Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) üyelerinin belirlenmesi için oyunu kullandı.
 • 17 Ocak 2016 12:58 CHP'nin 35. Olağan Kurultayı Başvuru süresi uzatıldı Divan Başkanı Murat Karayalçın tarafından PM ve YDK üyelikleri için başvuruların dün akşam 22