Son Dakika Haberleri: Keskin Belediye Başkanı AK Partili Dede Yıldırım, mazbatasını aldı

Keskin Belediye Başkanı AK Partili Dede Yıldırım, mazbatasını aldı

2 ay önce

Kırıkkale'nin Keskin ilçesinde yenilenen belediye başkanlığı seçimini kazanan AK Partili Dede Yıldırım, İl Seçim Kurulundan mazbatasını aldı.

Kırıkkale'nin Keskin ilçesinde 2 Haziran'da yenilenen belediye başkanlığı seçimini 261 oy farkla kazanan AK Partili Dede Yıldırım, mazbatasını aldı.
2 Haziran Pazar günü yapılan Keskin Belediye Başkanlığı seçimini 261 oy farkıyla kazanan AK Parti'li Dede Yıldırım, bugün mazbatasını almak üzere İlçe Seçim Kuruluna geldi. Yıldırım'ın mazbatasını Keskin İlçe Seçim Kurulu Hakimi Memduh Çağatay Atila verdi. Başkan Dede Yıldırım'a AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen ve Keskin İlçe Başkanı Halim Bulut ile partililer eşlik etti.

Dede Yıldırım

İSTANBUL MESAJI

Mazbata töreninde konuşan AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, "Allah'ın izniyle başkanımız makamına oturacak, Keskin'e hak etmiş olduğu hizmeti verecek. Keskin seçimi aynı zamanda İstanbul seçimleri için de moral olacak. İnşallah 23 Haziran'da da İstanbul Büyükşehir Belediyesini alarak yolumuza çok daha güçlü devam edeceğiz" dedi.

Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım ise güzel bir seçim olduğunu belirterek, "Destek veren vermeyen bütün hemşehrilerimize teşekkür ederim. Artık Keskin için çalışma vaktidir. Topal Seyfettin'in oğlu seçimleri Keskin'de kazandı, 23 Haziran'da da Topal Dursun'un oğlu Binali Yıldırım seçimi orada kazanacak. Almış olduğumuz bu seçim İstanbul seçimleri için doping olacak" diye konuştu.

Keskin Belediye Başkanı AK Partili Dede Yıldırım, mazbatasını aldı
Haber Yayın Tarihi: 05.06.2019 09:29 Kaynak: DHAEski muhtar ile karısı tüm köye ibret oldu! Onların hikayesinden korkan karı-kocalar kavga etmiyor 15 Temmuz'da köprünün üstündeki askerin kafasını kestiğini iddia etti Ekrem İmamoğlu bir ilke imza attı! İBB Genel Sekreter Yardımcılığına Yeşim Meltem Şişli atandı