Kitap Okumayı Sevdirecek 5 Kitap - Son Dakika

Kitap Okumayı Sevdirecek 5 Kitap

08.06.2018 17:09

Kitap okumayı sevdirecek 5 Kitap (Roman) Önerisi. Önerdiğim kitaplar sırasıyla: -Simyacı: Paulo Coelho-Uçurtma Avcısı: Khaled Hosseini-On Küçük Zenci: Agatha Christie-Sil Baştan: Ken Grimwood_Beyhude Ömrüm: Mustafa KutluAbone Olmak İçin: https: //goo.gl/sZvYO7Altyazı Eklemek için: https:

Kitap okumayı sevdirecek 5 Kitap (Roman) Önerisi. Önerdiğim kitaplar sırasıyla:

-Simyacı: Paulo Coelho

-Uçurtma Avcısı: Khaled Hosseini

- On Küçük Zenci: Agatha Christie

- Sil Baştan: Ken Grimwood

_Beyhude Ömrüm: Mustafa Kutlu

Abone Olmak İçin: https://goo.gl/sZvYO7

Altyazı Eklemek için: https://goo.gl/TFMtzj

YORUMLAR
500
LGS birincilerinden Zeynep: Çok kitap okumam, başarıma katkı sağladı LGS birincilerinden Zeynep: Çok kitap okumam, başarıma katkı sağladı Kırşehir'in LGS birincisi başarısını kitap okumaya ve deneme sınavlarına borçlu Kırşehir'in LGS birincisi başarısını kitap okumaya ve deneme sınavlarına borçlu Kanserle mücadele eden akademisyen yazdığı kitaplarla yaşama tutunuyor Kanserle mücadele eden akademisyen yazdığı kitaplarla yaşama tutunuyor
Kaynak: Youtube

Son Dakika Genel Kitap Okumayı Sevdirecek 5 Kitap - Son Dakika

Bu haber Youtube tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Youtube tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Youtube kurumudur.

Advertisement