Son Dakika Haberleri: Kıvanç Tatlıtuğ'un Partneri Büşra Develi Oldu

Kıvanç Tatlıtuğ'un Partneri Büşra Develi Oldu

3 ay önce

Uzun bir aradan sonra beyaz perdeye geri dönen Kıvanç Tatlıtuğ'a yeni filminde son olarak 'Fi' dizisinde rol alan Büşra Develi eşlik edecek.

Dört yıl sonra beyazperdeye dönmeye hazırlanan  Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filminde partneri Büşra  Develi oldu.

ÖNÜMÜZDEKİ AY ÇEKİMLERE BAŞLANIYOR

Cesur ve Güzel' dizisi final yapan  Kıvanç Tatlıtuğ, bu yıl sinemaya ağırlık verecek. Yurt içi ve dışında birçok ödül alan 'Kelebeğin Rüyası' filminin ardından dört yıl beyaz perdeye ara veren oyuncunun yeni projesinin detayları belli olmaya başladı. Önümüzdeki ay Kaş'ta çekimleri başlayacak filmde Tatlıtuğ'un partneri Büşra  Develi oldu.


YÖNETMEN KOLTUĞUNDA BORA EGEMEN OTURUYOR

Son olarak ' Fi' dizisinde rol alan  Develi'nin rolü için hazırlıklara başladığı öğrenildi. Yapımcılığını Fırat Parlak ve  Koray Şahin'in sahibi olduğu 25 Film'in üstlendiği projenin yönetmen koltuğunda Bora Egemen oturacak.


BİRÇOK İSİM GÜNDEME GELMİŞTİ

Film için daha önce  Meryem Uzerli, Seranay  Sarıkaya,  Büşra Pekin ve  Hande Soral'ın da adları konuşulmuştu.Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Ezeli Rakip Yunan Leonidis, Naim Süleymanoğlu'na Tabutunu Öperek Veda Etti NATO Skandalının Altından 2018 Planı Çıktı! Operasyon Yapmak İstiyorlar
Milli Haltercimiz Naim Süleymanoğlu'yla İlgili En Komik Hikaye: Kardeşim Biz Pezevenk miyiz?