Son Dakika Haberleri: Kız arkadaşıyla tartışan şahsa çevreden geçen biri "Osmanlı" tokadı attı

Kız arkadaşıyla tartışan şahsa çevreden geçen biri "Osmanlı" tokadı attı

2 ay önce

Elazığ'da bir cadde üzerinde kız arkadaşıyla tartışan şahsa, oradan geçen bir vatandaşın tokat attığı kameralara yansıdı.

Elazığ'da çıkan tartışmada kız arkadaşıyla itişip kakışan şahsa, oradan geçen bir vatandaş tokat attı. O anlar da güvenlik kamerasına böyle yansıdı.

Olay, geçtiğimiz günlerde kent merkezinde bir cadde üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, arkadaş olduğu tahmin edilen bir kız ile erkek arasında telefon nedeniyle yaşadıkları tartışmanın ardından itişip kakışmaya başladıiBu sırada kız, orada bulunan Ferhat Çalışkan'dan yardım istedi. Kızı itip kaktığını da gören Çalışkan da şahsa tokat attı. Tokat atılması nedeniyle bu kez kız Ferhat Çalışkan'a tepki gösterdi.

OLAY KAMERAYA YANSIDI

Yaşanan ilginç olay ise saniye saniye kameralara yansıdı. Ferhat Çalışkan da olay anının güvenlik kamerası görüntülerini sosyal medyasında, "Herkes kendine yakışanı yapar. Herkes videoyu izlesin ve hala insanlığın ölmediğini görsün. Bu olay 3 gün önce benim başıma geldi. Elazığ'ın iklimi serttir ama insanı merttir" ifadeleriyle paylaştı.

Haber Yayın Tarihi: 15.07.2019 11:50 Kaynak: İHAVolkan Demirel için karar verildi! Oyuncuya bildirildi
Şarkıcı Devran Çağlar, gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı Hasan Şaş'tan istifa etmeden önce dikkat çeken paylaşım