Kocaeli köy okullarındaki çocuklar için sahaya pelüş oyuncak attılar - Son Dakika

Kocaeli köy okullarındaki çocuklar için sahaya pelüş oyuncak attılar

2 ay önce

Köy okullarındaki çocuklar için sahaya pelüş oyuncak attılarİzmit'te, basketbol karşılaşması öncesi köy okullarında okuyan çocuklara hediye edilmek üzere sahaya pelüş oyuncaklar atıldı.

Köy okullarındaki çocuklar için sahaya pelüş oyuncak attılar

İzmit'te, basketbol karşılaşması öncesi köy okullarında okuyan çocuklara hediye edilmek üzere sahaya pelüş oyuncaklar atıldı. Basketbol sahası taraftarların attığı oyuncaklarla doldu.

Herbalife Nutrinition Kadınlar Basketbol Süper Ligi 9'uncu haftasında İzmit Belediyespor kendi evinde Fenerbahçe Öznur Kablo'yu konuk etti. İzmit Atatürk Spor Salonu'nda oynanan karşılaşma öncesinde, İzmit Belediyesi ve Hayallere Köprü Kuruyoruz Derneği'nin ortaklaşa gerçekleştirdiği 'Hayalsiz Çocuk Kalmasın' projesi kapsamında, taraftarlar pelüş oyuncaklar getirdi. Karşılaşma öncesinde ısınmaya çıkan İzmit Belediyespor Kadın Basketbol takımı oyuncuları sahaya ellerinde pelüş oyuncaklarla çıktı. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in de sahaya inmesiyle, tribündeki taraftarlar beraberinde getirdikleri pelüş oyuncakları sahaya attı. Oyuncaklar, Kocaeli'nin 41 köy okulunda okuyan ve oyuncak almaya imkanı olmayan çocuklara hediye edilecek.

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, çocuklar için yapılan her projenin kendileri için önemli olduğunu belirterek, Hayallere Köprü Kuruyoruz Derneği ile birlikte bir projeye imza attık. Dernek başkanı Doktor Mehmet Salıcı ile birlikte bugün 41 köy okulu öğrencilerine oyuncak armağan edelim dedik ve bu projeye bütün İzmit'i katalım dedik. Bütün İzmitliler katılsın dedik ve bütün seyirciler oyuncuklarıyla birlikte buraya geldi. İzmit Belediyespor ve Fenerbahçe'nin maçında bugün herkes bu işe katkı sundu. Herkese çok teşekkür ediyorum. Bugün kazanan çocuklar oldu. Çocuklarımıza armağanımız olsunö dedi.

Kocaeli köy okullarındaki çocuklar için sahaya pelüş oyuncak attılar

Haber Yayın Tarihi: 14.12.2019 04:37 Kaynak: DHASon Dakika

Haydar Dümen, meslek hayatında kendisini en çok şaşırtan soruyu söyledi
Ferdi Tayfur, dün akşam bir anda dünyada gündem oldu Firari FETÖ'cü Hakan Şükür: Dolandırıldım, tüm birikimim gitti

Son Dakika Haberleri