"Kooperatifçilik Otobüsü" Edirne'ye geldi - Son Dakika

"Kooperatifçilik Otobüsü" Edirne'ye geldi

19.10.2020 17:47

Esnaf Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Yavuz Selim Akçakale, Edirne'de çeşitli temaslarda bulundu.

Esnaf Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Yavuz Selim Akçakale, Edirne'de çeşitli temaslarda bulundu.

Ticaret Bakanlığınca yürütülen Kooperatifçilik Tanıtım ve Geliştirme Projesi kapsamında "Kooperatifçilik Otobüsü" ile Edirne'ye gelen Akçakale ve beraberindeki heyet, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Cingöz, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can, Valide Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi ve Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt'u ziyaret etti.

Kooperatifçilik sektörünün ileri seviyelere taşınması amacıyla yapılan çalışmaları anlatan Akçakale'ye, Edirne Ticaret Müdürü Mahmut Altun ile ticaret uzmanları Engin Özer, Ayten Esra Zeyrek ve Elif Kılıç da eşlik etti.

Heyet yarın Keşan ve Uzunköprü, çarşamba günü de Havsa'da yapacağı ziyaretlerin ardından Kırklareli'ne geçecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'Kooperatifçilik Otobüsü' Edirne'ye geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

13 yıl önce hayatını kaybeden Barış Akarsu'nun hayatı film oluyor Tarihi zaferde dikkat çeken detay! Azerbaycan ve Türkiye arasında kesintisiz kara bağlantısı sağlanacak Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! 7 Bakanlıkta kritik atamalar Resmi Gazete'de Şanlıurfa'da turistleri taşıyan otobüs şarampole devrildi: 32 yaralı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronayla bağlantılı yeni hastalığa karşı uyardı! Bu 3 belirti varsa hastaneye koşun Çukur'da bomba transfer! Diziye katılan yeni isim dengeleri değiştirecek Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı oldu Pfizer aşı testlerine katılan gönüllüler yan etkilerini anlattı: Ağır bir halsizlik vardı