Son Dakika Haberleri: Köpeğe işkence yapan kadına tepkiler çığ gibi büyüdü!

Köpeğe işkence yapan kadına tepkiler çığ gibi büyüdü!

7 gün önce

Hayvanlara yönelik şiddet her gün farklı bir şekilde gündeme geliyor. İran'da çekilen görüntülerde bir kadın, köpeğini balkondan aşağıya doğru sallandırıp, duvara vuruyor. Söz konusu şiddet görüntüleri sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Hayvanlara yönelik şiddet haberlerine bir yenisi daha eklendi. Sosyal paylaşım sitesi Twitter'da yer alan görüntülerde, İran'da bir kadının köpeğini balkondan aşağıya doğru sallandırıp, kulağını çektiği görülüyor. Görüntülerin devamında kadının, köpeği içeri çektikten sonra duvara vurduğu görülüyor. Söz konusu şiddet görüntüleri, sosyal medya kullanıcıları tarafından tepkiyle karşılandı.

KÖPEK KURTARILDI

Öte yandan, bir Instagram hesabının yaptığı paylaşıma göre, şiddete uğrayan köpek sahibinin elinden kurtarıldı. Paylaşımda, "Köpek, kötü kadının elinden kurtarılmıştır. Ona balkonda tasmalı halde işkence eden kadının elinden alan kişiye teşekkür ederiz." ifadeleri kullanıldı.

Köpeğe işkence yapan kadına tepkiler çığ gibi büyüdü!
Haber Yayın Tarihi: 07.11.2019 11:27 Bakıcı dehşeti! 3 yaşındaki çocuğu burnunu kanatana kadar dövdü
İstanbul Karaköy'de başörtülü kıza çirkin saldırı! Saniye saniye kaydedildi Karaköy'de başörtülü kızlara saldıran kadın, aynı gün başkalarıyla tartışıp küfürler yağdırmış Antalya'da ilginç olay! Kazak kadın ortalığı karıştırıp, dans ederek gözden kayboldu